В

а

ж

л

и

в

о

 
 

PC191434Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього. Кожен із нас проживає своє життя так, як вважає за потрібне, але все ж таки усвідомлює - без минулого не має майбутнього.Наше минуле - це досвід. Досвід, який ти переймаєш у своїх батьків, дідів, у свого народу.

 

Адміністрація ЦПМСД № 4 не забуває своїх колишніх медичних працівників – ветеранів, які своїми добрими та сміливими вчинками творили історію: учасницю Великої Вітчизняної війни лікаря Сабірову Ф.М., учасницю бойових дій медичну сестру Маркітан В.І. та учасницю бойових дій в Афганістані медичну сестру Жаворонкову Г.О.

PC191434

Головний лікар закладу Мотуз С.В., заступник головного лікаря з медичної частини Кудінова Г.П., голова профспілкової організації Шевченко Г.С., головна медична сестра Єрмолаєва Л.Ф. та голова ветеранської організації  Грицюк А.І. за круглим столом привітали своїх колег-ветеранів з Днем Святого Миколая та новорічними святами і побажали їм міцного здоров’я,  довгих років життя, сімейного благополуччя та мирного неба  над головою. А святкові подарунки додадуть цим сильним жінкам веселого настрою в новорічні свята.PC191419

PC191426

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com