В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      26 листопада 2014р. відбулась медична колегія управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров‘я Дергунової Л.Ю. В колегії взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи.

 

    Інженер з охорони праці КУ ММР «Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Окуневська Л.Ф. доповіла про стан охорони та умов праці в ЛПЗ міста. Вона зазначила, що за 11 місяців поточного року в ЛПЗ міста не зареєстровано нещасних випадків виробничого характеру в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в лікувально-профілактичних закладах та комунальних установах не було пожеж. Начальником управління охорони здоров‘я Дергуновою Л.Ю. поставлено завдання керівникам ЛПЗ щодо проведення певних заходів щодо створення сприятливих умов для життедіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.

      

Міський позаштатний інфекціоніст Шкляров В.В. доповів про ефективність виконання заходів обласної та регіональної програм протидії ВІЛ-інфекції\СНІДу на 2014-2015 роки за підсумками 9 місяців 2014 року. Найбільш поширеним СНІД-індикаторним захворюванням як на регіональному рівні, так і в Україні залишається туберкульоз. Спеціаліст звернув увагу на максимальне охоплення хворих міського протитуберкульозного диспансера послугами консультування і тестування.

  

Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com