В

а

ж

л

и

в

о

 
 

CIMG109512 листопада 2014 року в КЗ ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» (надалі «ЦПМСД № 4») відбулася зустріч за круглим столом з командою експертів із США та України, які є ключовими партнерами проекту впровадження замісної підтримувальної терапії серед громадян споживачів ін’єкційних наркотиків, як одного із методів їх соціалізації та адаптації у суспільстві, а також ролі подібних проектів (RESPOND) в загальному комплексі заходів щодо запобігання розповсюдження наркоманії та ВІЛ/СНІДу.

В рамках цього проекту згідно наказу управляння охорони здоров’я м. Миколаєва на початку року в Центрі відкрито кабінет замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), оснащений всім необхідним обладнанням та медикаментами. Просвітницька робота щодо діяльності кабінету ЗПТ проводиться на всіх дільницях «ЦПМСД № 4» з консультацією наркозалежних в обласному наркодиспансері.

 

Адміністрацією закладу з представниками експертів з Вашингтону, Південної Кароліни, Києва проведено ознайомчу екскурсію щодо роботи лікувального закладу.

CIMG1089

CIMG1091

За круглим столом учасники заходу проаналізували ситуацію в країні щодо розповсюдження наркоманії та ВІЛ/СНІДу, обговорили ключові питання по діяльності проекту відповідності цілям і задачам уряду України в боротьбі з епідемією СНІДу, подальший розвиток партнерства, направлений на захист прав людини, на скорочення темпів епідемії СНІДу в Україні. 

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com