В

а

ж

л

и

в

о

 
 

simeyni likari 5centerВсесвітня організація охорони здоров’я констатує, що серед соціально значущих хвороб, які суттєво впливають на демографічний стан у світі, у тому числі на основні показники стану захворюваності, інвалідності та смертності населення є хвороби серцево судинної системи, онкологічні хвороби та захворювання на цукровий діабет.

         3 листопада 2014 року в Комунальному закладі Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5» відбувалася чергова науково-практична конференція для лікарів первинної ланки з проблем цукрового діабету другого типу.

 

Grachova m g 1

         Заклад відвідала і провела освітній захід позаштатний міський ендокринолог Грачова М.Г.

         Фахівець доповіла, що за прогнозами ВООЗ питома вага цих захворювань з кожним роком буде збільшуватись. Реальних важелів впливу на зменшення захворюваності населення на цукровий діабет на цей час немає. Пропагування здорового способу життя, на жаль, короткострокового ефекту не дасть.

Grachova dosvid

         Враховуючи важкі ускладнення цукрового діабету, основним фактором у боротьбі з цим захворюванням є своєчасне його виявлення, лікування і підтримка стану компенсації.

simeyni likari 5center

         До відома лікарів сімейної медицини доведені нормативно-правові акти щодо цукрового діабету, основні схеми лікування. Грачова М.Г. поділилась з колегами своїм досвідом, дала відповіді на чисельні їх питання.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com