В

а

ж

л

и

в

о

 
 

likari za mur6 серпня - це особливий день, коли лікарі планети Земля солідарно закликають політиків покласти край війнам, припинити вбивства і кровопролиття, згадати про гуманізм і милосердя. Організація «Лікарі світу»  святкує цей день своєю повсякденною роботою та хвилиною мовчання по загиблим лікарям та невинним жертвам у всьому світі. Цей рух виник  в 1980 році у Франції в результаті від’єднання від іншої міжнародної організації «Лікарі без кордонів». З тієї пори великі підрозділи  «Лікарів світу» з’явились в дванадцяти країнах, враховуючи США, Англію, Нідерланди.

 

На превеликий жаль, сотні українців зараз гинуть, захищаючи територіальну цілісність своєї Батьківщини, боронячи Україну від кремлівської навали. Найманці Путіна, вбивають і калічать наших чоловіків, жінок і дітей. Українські лікарі не виходять з операційних, проводячи надскладні операції. Всі вони віддаються до останнього, щоб якомога більше людей продовжували жити. Надаючи допомогу на передовій, медики наражаються на смертельну небезпеку, отримують поранення, а дехто з них – гине. В Україні повністю ігноруються норми Женевських конвенцій щодо особливого статусу медичних працівників – терористи обстрілюють «швидкі», бомблять лікарні.
Всі ми розуміємо, що найбільша цінність - це людське життя. Ми довго вчимось і сумлінно працюємо задля того, щоб кожна людина мала шанс видужати і радіти життю, розвиватися, примножувати культурні, наукові надбання людства. У світі, де стільки тяжких невиліковних хвороб, страждань і болю, де лікарі й так не покладають рук, розпалювати нищівну війну можуть лише злочинні режими.
Лікарі поза політикою, ми не стаємо на жодну зі сторін конфлікту, наш професійний обов’язок – рятувати абсолютно всіх. Однак українські лікарі сьогодні потребують підтримки професійної спільноти усього світу.
Отже, цього дня, від імені всіх лікарів України, ми звертаємося до світової медичної спільноти, до кожного лікаря в Росії і світі із закликами до встановлення миру по всій землі і в Україні. Ми прагнемо втримати мир і не допустити безневинних жертв, ми проти тероризму та терористичних акцій. Ми за мир і сподіваємося бути почутими, наш голуб миру хай донесе наше сердечне прохання до кожного лікаря в цьому світі, хай буде мир зараз і назавжди!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com