В

а

ж

л

и

в

о

 
 

IMG 104328 травня 2014р. відбулась медична колегія управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, на яку запрошені заступник головного лікаря з лікувальної справи обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Приходько О.А., начальник відділу епідеміологічного нагляду та санітарної охорони території управління організації держсанепіднагляду та соціально-гігієнічного моніторингу Головного управління Державної санітарно-епідеміологічногої служби у Миколаївській області Табала О.О., в колегії приймали участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники.

 

IMG 1042IMG 1043

 

На медичній колегії заслухані наступні питання:

1. Про стан виконання наказу МОЗ України від 30.05.1997 р. № 167 «Про вдосконалення протихолерних заходів в Україні» в м. Миколаєві доповів міський позаштатний інфекціоніст Шкляров В.В. Згідно вищезазначеного наказу в місті проведено навчання з особливо небезпечних інфекцій (холера) з відпрацюванням функціональних обов‘язків, схеми сповіщення та взаємодію лікувальних закладів на випадок епідемії холери у місті Миколаєві. У навчання задіяні сімейна амбулаторія №3 ЦПМСД  №5, міська дитяча лікарня №2 та міська лікарня №1. 

205206

203

2. Виконання міської Програми «Боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року» за підсумками роботи у 2013 році та в 1 кварталі 2014 року проаналізував міський  позаштатний онколог Юхта Л.І.

3. Про виконання плану заходів у 2013 році загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у м. Миколаєві доповіла провідний спеціаліст відділу охорони материнства та дитинста УОЗ м. Миколаєва Ніколенко Л.В.

Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com