В

а

ж

л

и

в

о

 
 

vac11

  Міжнародний день сім'ї був затверджений 15 травня 1994 року за ініціативою ООН.
Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, людина має маму і тата, а виростаючи - обзаводиться власною сім'єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає.
  Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, духовною єдністю поколінь, повагою до батька та до жінки-матері.
  Свято передбачає висвітлення важливих тем сімейних цінностей.

Так, у відділенні медичної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» м.Миколаєва КНП ММР «МДЛ №2» традиційно щороку у травневі (докарантинні) дні проводяться семінари, тренінги (сьогодні консультування, бесіди – дистанційно онлайн), де молодь має змогу обговорити з фахівцями важливі питання планування сім‘ї, сімейних цінностей, побудови взаємовідносин та взаємоповаги у сім‘ї, відповідальності, фізичної та психологічної підготовленості сім‘ї до появи дітей та їх виховання. Не секрет, що для щасливої гармонійної сім'ї необхідно мати традиції, які будуть об'єднувати всіх членів сім'ї. Спільні звички в сім'ї необхідні як сім'ям без дітей, щоб зберегти любов і взаєморозуміння, так і сім'ям з дітьми, щоб привчати їх до нормальних взаємин між членами сім'ї. Крім іншого діти потребують щасливого дитинства, яке їм можуть забезпечити тільки батьки. Наприклад, традиція кожні вихідні ходити з дітьми у похід не лише згуртує всю родину, але й долучить маленьких непосид до культури і правильного ставленню до природи, а дітей-підлітків на прикладі сім‘ї, в якій вони виховуються – до побудови власної щасливої сім‘ї.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
День сім'ї – це те свято, коли особливо хочеться об'єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу, подарувати невеликий презент або просто подзвонити (виходячи з умов сьогодення).
Будьте здорові і щасливі у ваших міцних сім‘ях!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com