В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1

  28 грудня 2019 року відбулося урочисте відкриття (після реконструкції) травматологічного пункту КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги».

  На урочистому відкритті медичного закладу були присутні міський голова Сєнкевич О.Ф., перший заступник міського голови Криленко В.І., депутати Миколаївської міської ради, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієв П.В., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., головні лікарі закладів охорони здоров’я міста та мешканці міста.

  Перший травматологічний пункт в державі було відкрито в далекому 1905 році в нашому місті миколаївським лікарем Лігіним С.В. Довгий час травмпункт був структурним підрозділом міської поліклініки № 3, а в подальшому при реформуванні ввійшов до поліклінічного відділення МЛШМД.

Фото1 Фото4

  Понад 30 років заклад був розташованим в пристосованому для цього підвальному приміщенні. Сама будівля травмпункту складала значні проблеми та труднощі не лише травмованим пацієнтам, але і особам, які їх супроводжували, медичному персоналу, який надавав медичну допомогу та доставляв постраждалих.

  Щоденно 30-70 осіб в закладі отримують допомогу в цілодобовому режимі. За рік 15-20 тис. чоловік, що потребують невідкладної травматологічної допомоги, отримують її в міському травмпункті в повному об’ємі.

Фото1 Фото4

  В 2015 році ініціатива начальника УОЗ ММР міста Лариси Дергунової та керівника МЛШМД Олександра Дем’янова щодо будівництва нового травмпункту була підтримана тодішнім міським головою Юрієм Гранатуровим та депутатським корпусом ММР VІ скликання. Міська влада виділила перші кошти на проектні роботи, а вже у 2016 році був проведений тендер на реконструкцію серед 9 учасників, переможцем якого стала будівельна компанія «Антарес -Буд».

  Складнощі у переплануванні будівлі виділеної під реконструкцію та недоліки допущені в минулому при її будівництві, породжували нові проблеми, які впродовж більше 3х років приходилося вирішувати міській владі, керівнику закладу, проектантам, будівельникам. З моменту вступу на посаду питання будівництва під особистий контроль взяв міський голова Олександр Сєнкевич.

  Три рази вносилися зміни до проекту, він модернізувався в режимі он-лайнп проектною організацією ООО «Н. Проект-Тайм».

Фото1 Фото4

  Загальна кошторисна вартість будівництва склала 19 609,210 тис. грн.

  Сьогодні це найсучасніший і найпрактичний травмпункт в Україні. Будівля травмпункту зведена з урахуванням вимог доступності та сучасних технологій. Пропускна здатність – до 120 осіб на добу. У новій триповерховій будівлі можна буде отримати весь комплекс медичних послуг, необхідних при травмуванні. За проектом в будівлі передбачені 2 операційні, сучасний приймальний покій. Ліфтове обладнання відповідає всім вимогам до установ подібного роду. Це стосується і медичної техніки та меблів, які вже придбані на суму 1,5 млн. грн. та встановлені в новому приміщені.

  Поява нового травмпункту в Миколаєві важлива соціальна подія. Це перша будівля закладу охорони здоров’я, збудована «з нуля» капітальним будівництвом за останні 20 років у Миколаївській області.

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com