В

а

ж

л

и

в

о

 
 

tandemWork Миколаїв 2019 НСЗУ   У 2020 році у повному обсязі запрацює Програма медичних гарантій. Трансформація торкнеться спеціалізованої та високоспеціалізованої медицини.

  Щоб підписати договір з НСЗУ та отримувати кошти, усі заклади медичної спеціалізованої допомоги мають бути автономізовані вже до кінця року. Це є завданням місцевої влади. Вона є власником закладів охорони здоров'я, НСЗУ - єдиним замовником та платником.

  В Україні є вже багато прикладів плідної співпраці закладу та місцевої влади. Один із найуспішніших - у Миколаєві, де у червні автономізовано 100 % спеціалізованих закладів охорони здоров’я.

  Ірина Шамрай, начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради: «Місцева влада оголосила 2019 рік – роком медицини у Миколаєві. Наше місто є одне з перших в Україні, де активно впроваджується єдиний медичний інформаційний простір.

  На сьогодні у нашому місті автономізовано 100 % закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу.

  Ми розпочали комп’ютеризувати медичні заклади ще минулого року. На це міськрада виділила 3,5 млн. гривень. Тоді для амбулаторій було придбано оргтехніку з необхідним програмним забезпеченням, інформаційні табло з графіком прийому до лікарів, впроваджено електронний медичний сервіс.

  Цього року на комп’ютеризацію лікарень місцева влада виділила 7 млн. гривень. Комп’ютеризовано близько 60 % закладів спеціалізованої медичної допомоги. До кінця року ця цифра зросте, бо на зекономлені кошти закупимо додаткові робочі місця.

  Також міська влада виділила близько 20 млн. 300 тис. гривень на ремонт і оновлення реанімаційних відділень Миколаєва. За ці кошти придбано новітнє медичне обладнання, зокрема, апарати штучної вентиляції легень та монітори для цілодобового спостереження за тяжкохворими пацієнтами.

  За кошти місцевої влади в усі стаціонари закуплено пересувні УЗД та пересувні рентгени, для надання невідкладної медичної допомоги.

  Також з міського бюджету в область передано 63 млн. гривень на виконання цільових обласних медичних програм.

 

Дякуємо владі за співпрацю, бо вона нас чує, а не прислухається. Реформування галузі триває.

НСЗУ Національна служба здоров'я України

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com