В

а

ж

л

и

в

о

 
 

z4  Адміністрація КНП ММР «ЦПМСД №4»вітає молодих спеціалістів – лікарів педіатрів- Ісаєву Юлію Леонідівну , яка 2017році закінчила Одеський національний медичний університет і Ніколаєнко Аллу Костянтинівну , яка закінчила Дніпропетровську медичну академію в 2017 році та влилися в наш колектив.В житті нехай все буде, що потрібно, без чого не складається життя - любов, здоров’я, щастя, дружба та вічна нестаріюча душа.

  Ви зможете звертатись у  КНП ММР «ЦПМСД №4» і обирати лікаря –педіатра для укладання  з нимидекларації.

  ЯК ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ДИТИНІ

  • За дітей до 14 років декларацію з лікарем підписують батьки. Це може зробити один із батьків - присутність всієї родини не обов’язкова. Тато або мама мають взяти з собою свої документи (паспорт, ІПН), свідоцтво про народження дитини і мобільний телефон. Якщо дитині уже виповнилося 14 років і вона отримала паспорт, то підписати декларацію з вибраним лікарем вона може самостійно.
  • Педіатр обслуговує дітей до 18 років. З 18 років потрібно буде підписати декларацію з сімейним лікарем або терапевтом.
  • І дорослі, і діти можуть обрати ті заклади і тих лікарів, у яких вони хочуть обслуговуватися. Якщо вам подобається певний педіатр і ви хочете, щоби саме він став лікарем вашої дитини - ви можете підписати декларацію з ним, а для себе знайти сімейного лікаря чи терапевта, якщо вам зручніше, щоби і ви, і діти спостерігалися у одного фахівця в одному закладі - підпишіть декларацію  в сімейного лікаря.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com