В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  12 липня 2019 року відбулись урочистості з нагоди святкування 30-річчя створення міської лікарні № 3.

  Колектив міської лікарні № 3 з цією датою прийшли привітати керівники влади  мер м. Миколаєва Сенкевич О.Ф., народний депутат Верховної ради України  Ільюк А.О., депутати Миколаївської міської ради Карцев С.М. та Карцев В.М., голова  адміністрації Інгульського району Гранатуров Ю.І.,  заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації  Чинякова Л.Б., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., керівники та медичні працівники закладів охорони здоров’я міста, підприємці та спонсори.

ml3-30yers2.jpg   Грамотами були нагороджені кращі працівники міської лікарні № 3.

  Миколаївській міській лікарні №3 виповнилось 30 років. Лікарня введена в дію в 1988 році. Зусиллями керівництва міста та профспілки суднобудівної промисловості в той час вдалося переконати чиновників Міністерства суднобудування СРСР в необхідності будування цієї лікарні саме в місті Миколаїв – місті корабелів. Конкурентом на будівництво було місто Ленінград. Об’єднавшись, найбільшим суднобудівним підприємствам м.Миколаєва вдалося вчасно побудувати і запустити нову лікарню, останню в області, яка зведена по типовому проекту радянського періоду.

  03.01.1988 року введений в дію перший - терапевтичний корпус лікарні, а на наступний - 1989 рік, другий – хірургічний корпус, і лікарня запрацювала на повну потужність. Перший головний лікар лікарні – заслужений лікар України, почесний городянин м. Миколаєва – Гунченко Василь Кузьмич, зробив все можливе, щоб заклад був обладнаний новітнім діагностичним та медичним обладнанням, а хворі почували себе комфортно.

  З 1997 року в результаті реорганізації лікувальних закладів в лікарні вже були зосереджені практично всі відділення хірургічного профілю: загальна хірургія, опікове відділення, урологія, ендохірургія, гінекологія, проктологія з гнійно-септичною хірургією, отоларингологічне відділення, травматологія, судинна хірургія, мікрохірургія. Цілодобово надається невідкладна допомога жителям м. Миколаєва та області. Значна частина відділень лікарні і на сьогодні являється обласними, а в них працюють головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації.

  Фахівці закладу – професіонали високого рівня: із 127 лікарів 95 – це лікарі вищої та I категорії, серед них 3 заслужених лікаря. Сьогодні серед співробітників працює два кандидата медичних наук: Бекало Тетяна Петрівна та Снісаренко Петро Іванович. Лікарями лікарні підготовлено та видано три наукові монографії, більше 250 статей, отримано більше 25 авторських свідоцтв на розроблені та впроваджені в практичну роботу нові методи лікування хірургічних хворих. Лікарі лікарні беруть активну участь в роботі українських та міжнародних науково-практичних конференцій. В закладі працює 243 медичних сестри, 162 з яких мають вищу та I кваліфікаційну категорії.

ClearMed-ML3-4.jpg   Заклад перший в місті отримав в 2016 році сертифікат СОІК «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», після того, як такий сертифікат отримало кожне відділення лікарні.

  Всього за 30 років роботи в відділеннях міської лікарні №3 надано допомогу та було проліковані  понад 345 тис. осіб, а умілими руками хірургів виконано більше 175 тисяч різних операцій.

  Міська лікарні №3 – це ще і кузня медичних кадрів. Вже понад 20 років на базі закладу проводиться підготовка лікарів-інтернів, випускників Одеського національного медичного університету та студентів Миколаївського базового медичного коледжу. Проводиться підвищення кваліфікації лікарів та медичних сестер.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради висловлює свої вітання та бажає успіхів в професійної діяльності, нехай робота приносить радість і задоволення!

 

 

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com