В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото2 Фото2

  71  сучасне багатофункціональне ліжко,  які допомагають займати зручне для хворого положення та значно спрощують догляд за ним отримала міська лікарня швидкої медичної допомоги.

  Панцирні ліжка, які стояли з моменту відкриття лікувального закладу в 70-х роках, поступилися місцем медичним функціональним ліжкам з електроприводами.

  За допомогою пульту управління ліжко приймає комфортне для пацієнта положення: піднімає спинку або ноги. Це допомагає уникнути пролежнів, спрощує проведення перев’язок та догляд за пацієнтом. Акумулятори дозволяють використовувати всі електрофункциї ліжок перебуваючи далеко від джерел електропостачання.

  Наявність поручнів, дозволяє ослабленим пацієнтам самостійно підніматися та переміщуватися  в ліжку.

  Бар'єри з боків ліжок унеможливлюють випадкове падіння у пацієнтів в психомоторному збудженні та інтоксикаціях.

  Матеріал з яких зроблені ліжка дає можливість їх обробки дезінфектантами та миючими розчинами без ризику корозії.

  Співробітники МЛШМД вкрай вдячні всім, хто здійснив цей гуманітарний проект, який демонструє співпрацю небайдужих людей, що займають активну  громадянську позицію - це значить не базікати, а діяти на благо людей.

Фото2 Фото2

  Дякуємо Михайлу Трофанюку - творцю цього стартапу, підприємцю Ліпатнікову, давньому спонсору  лікарні Олександру Антощуку  та Владиславу Чайці - за матеріальне забезпечення можливості транспортування вантажу з Голландії в Україну, народному депутатові України Олександру Жолобецькому - за можливість здійснення поїздки для контролю завантаження на місці та своєчасне оформлення документів в Мінсоцполітики, Калюжному Ігорю Івановичу та компанії «Техноторг» - за надані благодійні послуги за зберігання вантажу на складах до їх відвантаження в лікувальний заклад, митникам Костянтинівського терміналу - за відповідне ставлення до гуманітарного вантажу і оперативність у роботі, Сергію Кантору і заводу «Екватор»  - за наданий електронавантажувач та віртуозного водія, що зробив можливим швидке розвантаження ліжок в лікарні.

  Хочемо висловити окрему подяку Олександру Сироватці - члену наглядової ради МЛШМД, компанії «ВЕЛАМ» - беззмінному постачальнику гуманітарної допомоги лікарні у вигляді матраців на протязі ось вже 10 років і ВСІМ тим, хто побажав залишитися інкогніто в цій загальній благородній справі.

Фото2 Фото2

  Сподіваємося на краще, діємо, щоб його наблизити!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com