В

а

ж

л

и

в

о

 
 

GroysmanInDL2 3

      17 серпня 2017 року в рамках робочого візиту в Миколаївську область прем’єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман відвідав Миколаївську дитячу лікарню №2 де зустрівся та поспілкувався з працівниками закладу. Медичні працівники висловили прем’єру свої побажання щодо прискорення проведення реформування галузі охорони здоров’я. В свою чергу Володимир Гройсман ознайомив медиків з основними відправними точками в реформуванні медицини в Україні.

      Прем’єр-міністр України ознайомився з роботою інтерактивного стола для вивчення анатомії студентами-медиками, який представив ректор ЧДУ ім. Петра Могили Клименко Л.П. та, який використовують для навчання студентів-медиків в цьому навчальному закладі. Володимир Гройсман зазначив, що це інноваційний метод навчання, який має бути широко впроваджений в учбовий процес в медичних ВУЗах по всій країні.

      Далі прем’єр-міністрознайомився з побудованою в МЛ №2 котельною нового покоління, яка працює на альтернативному джерелі енергії (брикети).

GroysmanInDL2 2

      Директор компанії «Banisa Energy Ukraine» Генріх Дерінг дав пояснення прем’єр-міністру щодо переваг даного виду опалення та автономності котелен, в забезпеченні подачі гарячої води  цілодобово протягом року без залежності від тривалості опалювального сезону, лімітів на газ та вольових відключень від центрального теплопостачання.

GroysmanInDL2 1

      Володимир Гройсман передав колективу дитячої лікарні медичне обладнання – два інфузійні лініомати, загальною вартістю 90 000 грн. Це вкрай необхідні, сучасні апарати для лікування важкохворих дітей.

      Наприкінці зустрічі прем’єр-міністр України подякував медичним працівникам та всім присутнім за виконану роботу, побажав успіхів надалі.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com