В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради дякує депутатському корпусу Миколаївської міської ради VІІ скликання за розуміння проблем галузі охорони здоров’я та готовність до їх спільного вирішення і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

z4  Адміністрація КНП ММР «ЦПМСД №4»вітає молодих спеціалістів – лікарів педіатрів- Ісаєву Юлію Леонідівну , яка 2017році закінчила Одеський національний медичний університет і Ніколаєнко Аллу Костянтинівну , яка закінчила Дніпропетровську медичну академію в 2017 році та влилися в наш колектив.В житті нехай все буде, що потрібно, без чого не складається життя - любов, здоров’я, щастя, дружба та вічна нестаріюча душа.

  Ви зможете звертатись у  КНП ММР «ЦПМСД №4» і обирати лікаря –педіатра для укладання  з нимидекларації.

  ЯК ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ДИТИНІ

Фото1 Фото2

  01.08.2019 р. медичний персонал ЦПМСД № 2 познайомився з лікарями, які приступили до роботи після закінчення вузу та інтернатури: 2 сімейних лікаря, 3 педіатри, 2 терапевти.

  12 липня 2019 року відбулись урочистості з нагоди святкування 30-річчя створення міської лікарні № 3.

  Колектив міської лікарні № 3 з цією датою прийшли привітати керівники влади  мер м. Миколаєва Сенкевич О.Ф., народний депутат Верховної ради України  Ільюк А.О., депутати Миколаївської міської ради Карцев С.М. та Карцев В.М., голова  адміністрації Інгульського району Гранатуров Ю.І.,  заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації  Чинякова Л.Б., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., керівники та медичні працівники закладів охорони здоров’я міста, підприємці та спонсори.

ReformPMDНеінфекційні захворювання (НІЗ) - це хворобливі стани, які не передаються від людини до людини, тривало перебігають і повільно прогресують, а також погіршують психоемоційне і фізичне здоров'я. НІЗ е результатом поєднаного впливу генетичних, фізіологічних, екологічних і поведінкових чинників.

Нагадаємо, що неінфекційні захворювання, які часто називають хронічними захворюваннями (НІЗ) є провідною причиною смертності у всьому світі. В Україні неінфекційні захворювання складають 91% від загального числа смертей. Серед провідних НІЗ основними причинами смерті є серцево-судинні захворювання, рак. діабет і хронічні захворювання легенів.

LikBorder  Менше року пройшло з моменту першої робочої зустрічі начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай з представниками міжнародної неурядової гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» (міжнародна назва Medecins Sans Frontieres), після якої в лютому 2019 року заклади охорони здоров’я міста Миколаєва отримали 750 доз вакцини проти гепатиту В, та вдалося безкоштовно щепити медичних працівників з груп підвищеного ризику по інфікуванню вірусним гепатитом В пологових будинків №1, №2, №3, лікарні швидкої медичної допомоги, міських лікарень №1, №2, №3, №4, №5.

3r  11 червня 2019 р. в міській дитячій лікарні №2 до Дня медичних працівників Грамотами Верховної Ради України було нагороджено головного лікаря Георгієву Т.А. та завідувача реанімаційного відділення Грицієнко М.С.

DeyDonoraУправління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та керівники закладів охорони здоров’я міста будуть приймати участь в заході, який відбудеться 13.06.2019 о 09:00 в обласній станції переливання крові за адресою: м. Миколаїв, провулок Радіо, 2.

Запрошуємо всіх охочих залучитися до почесної місії донорства заради спасіння людських життів з 09:00 до 12:00 годин за адресою: м. Миколаїв, провулок Радіо, 2.

Власним прикладом ви зробите безцінний внесок у добру справу порятунку людських життів, подаруєте і продовжите життя хворим.

Фото1 Фото2

  24.05.2019 у КНП ММР "ЦПМСД №5" в рамках відзначення Дня боротьби з гіпертонією проведено заходи, де взяли участь пацієнти району обслуговування.
  Вимір тиску  проведено 121 особі, з них  мають підвищений рівень АТ 25%
  Проведено119 глюкометрій, з них у 18 % виявлено підвищений рівень цукру у  крові.
  З пацієнтами  проведено бесіди, щодо  раціонального харчування,здорового способу життя, профілактика ускладнень серцево-судинних захворювань та цукрового діабету.

Були розповсюджені пам’ятки щодо профілактики артеріальної гіпертензії.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com