В

а

ж

л

и

в

о

 
 

В листопаді відзначали свої знаменні дати керівники

КНП ММР «ЦПМСД № 1» Пліткіна Ірина Миколаївна та КНП ММР «ЦПМСД № 6»  Ганусовська Тетяна Михайлівна.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради вітає іменинників та бажає міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Ганусовская8f3c15ba74fc5f57ba7fd6bb70abf9e18f3c15ba74fc5f57ba7fd6bb70abf9e1Пліткіна

7076   20 жовтня — Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Однак хворіють на рак грудей не лише жінки, а й чоловіки. За даними Національного канцер-реєстру, минулого року діагноз «рак молочної залози» почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків. Померли минулого року через рак грудей 5 823 людини (5 774 жінки та 49 чоловіків). Це означає, що кожного тижня близько 110 українців помирає від раку молочної залози.

tert ml1
  В ангіо-неврологічному відділенні КНП ММР "Міська лікарня 1", Україна, Миколаїв проводиться не лише рання реабілітація пацієнтів, а ще й навчання родичів по відновленню навиків самообслуговування, реабілітації, догляду, адже за хворими на інсульт завжди доглядають рідні, дуже важливо щоб вони правильно володіли навичками догляду, гігієни, харчування, рухової активізації хворих.
  В тому числі для цих цілей у відділенні встановлено LED панель, на якій протягом дня транслюються навчальні медіа фільми з реабілітації та догляду за хворими, що перенесли інсульт (https://www.youtube.com/watch?v=4Cg7rlfV2VQ).
insult копия insult2 копия
  14 вересня КНП ММР "Міська лікарня 1", Україна, Миколаїв вдруге проведено успішно тромболітичну терапію, хворій яка була доставлена в тяжкому стані з ознаками ішемічного інсульту в межах «терапевтичного вікна».
  Хвора О., 77 років доставлена до ангіо-неврологічного відділення Міській лікарні №1 бригадою швидкої медичної допомоги зі скаргами на слабкість в лівих кінцівках та порушення вимови, які з’явилися 1 годину тому.

нібулон мл3 500 костюмов макет 2Сьогодні, 16.09.2020, компанія "НІБУЛОН", в рамках заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу передала 500 захисних костюмів Міській лікарні № 3, в якій з 10.09.2020 введено в дію респіраторне відділення для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Дякуємо Олексію  Вадатурському, керівнику компанії "НІБУЛОН", за розуміння важливості роботи медиків та надану благодійну допомогу, яка є вкрай важливою, як для медиків, так і для пацієнтів!

Бажаємо міцного здоров'я!!!

 

Нібулон 500 костюмів МЛ3 2Нібулон 500 костюмів МЛ3 3

Бажаємо всім  невичерпної енергії, творчого натхнення. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожній родині –  затишок, мир,  любов та добро! Всі тимчасові негаразди подолаємо та  досягнемо всіх мрій!

День мыста 2020 на сайт min

Планується відкриття окремої ПЛР-лаблораторії на базі Міської лікарні №1, що дозволить значно збільшити кількість ПЛР-досліджень.

 

Завтра українці відзначатимуть головне свято в державі - День незалежності. А сьогодні, 23 серпня, святкуємо ще один важливий день - на честь національного українського прапора.
Бажаємо, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

Управління охорони здоров`я Миколаївської міської ради.

З Днем прапора

 

Фото1 Фото2

  Будівництво нового інфекційного відділення лікарні №5 планують завершити до початку вересня

  Міський голова Олександр Сєнкевич разом з директором МГЗ Віктором Кожевніковим провів виїзну нараду на території лікарні №5.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com