В

а

ж

л

и

в

о

 
 

емаляткоемалятко1

Вже найближчим часом батьки одразу при народженні дитини зможуть отримати 8 адміністративних послуг, в тому числі свідоцтво про народження дитини, реєстрацію місця проживання. Планується, що надалі таких послуг буде 10. Радник міського голови Дмитро Лазарєв зазначив, що визначено кілька міських закладів охорони здоров’я, де робочі місця для виконання такої роботи вже облаштовані всім необхідним.

- Для отримання всіх послуг буде достатньо лише одного звернення. Система також синхронізована з програмою «Дія». Контроль над впровадженням здійснюватиме Міністерство цифрової трансформації.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

22 червня

Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Схилимо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Віддаймо шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття захищали рідну землю.

Слава їм, вічна і світла пам'ять!

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради знайомить мешканців м. Миколаєва з керівниками закладів охорони здоров’я, які з 01.06.2020 призначені на умовах контракту на посади директорів за результатами проведених конкурсів.

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

День захисту дітейМіжнародний День захисту дітей відзначають щороку 1 червня.

 Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

МЛ1 ШВЛ 20  Продовжується надходження медичного обладнання до закладів охорони здоров’я міста, яке придбано за кошти міського бюджету, для забезпечення лікування ускладнень спричинених коронавірусною хворобою COVID-19.
  19.05.2020 в Міську лікарню №1 доставлені - 2 апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) на суму 1 млн. 200 тис. грн.
  Після проведеного навчання медичного персоналу - апарати одразу були введені в експлуатацію.

vac11

  Міжнародний день сім'ї був затверджений 15 травня 1994 року за ініціативою ООН.
Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, людина має маму і тата, а виростаючи - обзаводиться власною сім'єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає.
  Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, духовною єдністю поколінь, повагою до батька та до жінки-матері.
  Свято передбачає висвітлення важливих тем сімейних цінностей.

logo2 Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради  інформує медичних працівників та жителів міста, які незважаючи на ускладнення епідситуації та  карантинні заходи, розуміють важливість донорства та критичне зростання потреби в  донорській крові.

  Допомогу в вирішенні цієї суспільно важливої проблеми запропонували представники Фундації «Варто Жити» та «Донор UA» і розробили проєкт  #таксідлядонора. Він дає змогу донорам у 26 містах України замовляти собі безкоштовне таксі для поїздки  в Центр крові у своєму місті і назад додому. Місто Миколаїв -  у їх числі.

  Для того, щоб скористатися такою нагодою, донору необхідно  зареєструватися на сайті http://vartozhyty.com.ua/; створити свій кабінет, вибрати місце і час здачі крові, отримати промокод для перевезення.

  Якщо транспортні витрати складають до 120 грн на поїздку в одну сторону, то вона буде безкоштовною; якщо більше 120 грн – необхідно оплатити різницю між вартістю поїздки та оплатою (120 грн), які надає Фундація. Так  оплачується кожна із поїздок в обидві сторони.

  Сподіваємося на підтримку, розуміння та допомогу у вирішенні важливої проблеми.

Фото1 Фото2

 Продовжується надходження засобів індивідуального захисту та виробів медичного призначення до закладів охорони здоров’я міста, які придбані за кошти міського бюджету для забезпечення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 в місті.
  Сьогодні всі Центри первинної медико-санітарної допомоги отримали  - маски медичні 107 580 шт., респіратори FFP2 - 3800 шт., окуляри захисні - 270 шт., бахіли одноразові - 3300 шт., захісни щитки - 140 шт. на загальну суму 1 млн. 481 тис. грн.

Aids  06.05.2020 в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради проведена робоча зустріч з представниками Миколаївської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей які живуть з ВІЛ» в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги» за підтримки Європейського союзу.
  Було обговорено ряд питань, впровадження яких дозволить поліпшити якість життя маленьких пацієнтів з невиліковними хворобами.
  Також було розглянуто важливе питання щодо розповсюдження ВІЛ/СНІД в м. Миколаєві, визначено проблемні моменти та шляхи їх вирішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com