В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  14.11.2019р. в сімейній амбулаторії №1, 2, 3, 4 КНП ММР «ЦПМСД №5» відбулися заходи присвячені боротьбі з цукровим діабетом під гаслом «Здолаємо цукровий діабет разом». В заході приймали участь лікарі, медичні сестри.
  Пацієнтам проводили вимір: артеріального тиску, цукру крові, швидкими тестами - аналізи на ВІЛ та гепатити.
Оглянуто 170 пацієнтів: збільшений артеріальний тиск виявлено у 25 пацієнтів, їх скеровано до сімейного лікаря. 120 пацієнтів обстежено на цукор крові; 25 – пройшли тест на вірусний гепатит та 12 тестувань на ВІЛ.

handMake   13.11.2019 о 16-00 год. у Миколаївській міській раді відбудеться вручення ключів від службового житла 4 сім’ям медиків міста: двом сімейним лікарям, лікарю-нейрохірургу та лікарю-травматологу.

  Така увага до покращення житлових умов медпрацівників міською владою стала постійною.

  Зважаючи на кадрові проблеми в галузі, це є проявом особливої уваги, бо не лише умови праці лікарів та медсестер осучаснюються до вимог сьогодення, змінюється фінансове забезпечення галузі охорони здоров’я , оновлюється медичне обладнання, при цьому житло спеціалістам – чи не найважливіша складова умова для гармонічного розвитку молодих кадрів.

  4 родини медиків міста отримають житло, в них двоє із членів родин є лікарями обласних закладів охорони здоров’я . Можна вважати що таким чином, міська влада долучилася і до вирішення нагальних обласних проблем.

Вітаємо молодих фахівців!

IMG_1445.jpg  08 жовтня 2019 року відбулося урочисте святкування 40 річчя  створення централізованої багатопрофільної клініко-діагностичної лабораторії КНП ММР «Міська лікарня №1» м. Миколаєва.

  На заході були присутні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, депутати Миколаївської міської ради Сергій Карцев, В’ячеслав Карцев, Сергій Мотуз, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павло Георгієв, начальник управління охорони здоров’я  Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Віктор Фаюк, заступник начальника управління з фінансово-економічних питань управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Вікторія Яковлева, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяць, головний експерт управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації за напрямом «Клінічна лабораторна діагностика» Олена Бєлікова, представник адміністрації Інгульськогорайону м. Миколаєва, керівники закладів охорони здоров’я м. Миколаєва.

tandemWork Миколаїв 2019 НСЗУ   У 2020 році у повному обсязі запрацює Програма медичних гарантій. Трансформація торкнеться спеціалізованої та високоспеціалізованої медицини.

  Щоб підписати договір з НСЗУ та отримувати кошти, усі заклади медичної спеціалізованої допомоги мають бути автономізовані вже до кінця року. Це є завданням місцевої влади. Вона є власником закладів охорони здоров'я, НСЗУ - єдиним замовником та платником.

Підсумки роботи медичної галузі: здобутки та виклики

DSC_4818.JPG

  25.10.2019р в Миколаївській обласній клінічній лікарні відбулася обласна підсумкова колегія за 9 місяців 2019 року. В ній прийняли участь керівники закладів охорони здоров’я міста, фахівці управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

7076   18 жовтня — Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Однак хворіють на рак грудей не лише жінки, а й чоловіки. За даними Національного канцер-реєстру, минулого року діагноз «рак молочної залози» почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків. Померли минулого року через рак грудей 5 823 людини (5 774 жінки та 49 чоловіків). Це означає, що кожного тижня близько 110 українців помирає від раку молочної залози.

Фото1 Фото2

  Вітаємо Мартьянову Наталію Іванівну, завідуючу відділенням для новонароджених та недоношених дітей Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні, головного експерта за напрямком «Неонатологія» управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, з отриманням нагороди Асоціації неонатологів України - медалі «За бездоганну медичну службу».

Бажаємо міцного здоров’я та нових професійних здобутків.

  30.09 2019 року о 12:00 в конференц-залі управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбудеться засідання Миколаївської госпітальної ради. До участі запрошуються усі члени госпітальної ради.

warning  Контактні телефони:

  Яковлєва В.В.   37-13-74
  Мяхкова О.Є.    37-03-62
  Плужник Г.А.     37-17-03

Roses 250 225

Зі святом, дорогі миколаївці!!!

Посивіли ваші скроні,
Від турботи про дітей.
Шану праці, шану долі
Віддаємо ми в цей день.
Хай рясним буде суцвіття
У саду, що ви садили.
Зичим миру, довголіття,
Щастя, радості і сили.

  Цей день – і можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Згідно з міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі близько 700 мільйонів, а це майже кожна десята людина на Землі. За даними ООН до 2050 року число тих, кому за 60, сягне 2 мільярди людей. В Україні нараховується понад 6 мільйонів громадян віком від 65 років.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com