В

а

ж

л

и

в

о

 
 

нібулон мл3 500 костюмов макет 2Сьогодні, 16.09.2020, компанія "НІБУЛОН", в рамках заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу передала 500 захисних костюмів Міській лікарні № 3, в якій з 10.09.2020 введено в дію респіраторне відділення для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Дякуємо Олексію  Вадатурському, керівнику компанії "НІБУЛОН", за розуміння важливості роботи медиків та надану благодійну допомогу, яка є вкрай важливою, як для медиків, так і для пацієнтів!

Бажаємо міцного здоров'я!!!

 

Нібулон 500 костюмів МЛ3 2Нібулон 500 костюмів МЛ3 3

Бажаємо всім  невичерпної енергії, творчого натхнення. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожній родині –  затишок, мир,  любов та добро! Всі тимчасові негаразди подолаємо та  досягнемо всіх мрій!

День мыста 2020 на сайт min

Планується відкриття окремої ПЛР-лаблораторії на базі Міської лікарні №1, що дозволить значно збільшити кількість ПЛР-досліджень.

 

Завтра українці відзначатимуть головне свято в державі - День незалежності. А сьогодні, 23 серпня, святкуємо ще один важливий день - на честь національного українського прапора.
Бажаємо, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

Управління охорони здоров`я Миколаївської міської ради.

З Днем прапора

 

Фото1 Фото2

  Будівництво нового інфекційного відділення лікарні №5 планують завершити до початку вересня

  Міський голова Олександр Сєнкевич разом з директором МГЗ Віктором Кожевніковим провів виїзну нараду на території лікарні №5.

емаляткоемалятко1

Вже найближчим часом батьки одразу при народженні дитини зможуть отримати 8 адміністративних послуг, в тому числі свідоцтво про народження дитини, реєстрацію місця проживання. Планується, що надалі таких послуг буде 10. Радник міського голови Дмитро Лазарєв зазначив, що визначено кілька міських закладів охорони здоров’я, де робочі місця для виконання такої роботи вже облаштовані всім необхідним.

- Для отримання всіх послуг буде достатньо лише одного звернення. Система також синхронізована з програмою «Дія». Контроль над впровадженням здійснюватиме Міністерство цифрової трансформації.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

22 червня

Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Схилимо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Віддаймо шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття захищали рідну землю.

Слава їм, вічна і світла пам'ять!

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради знайомить мешканців м. Миколаєва з керівниками закладів охорони здоров’я, які з 01.06.2020 призначені на умовах контракту на посади директорів за результатами проведених конкурсів.

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

Ганусовська.jpg

День захисту дітейМіжнародний День захисту дітей відзначають щороку 1 червня.

 Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com