В

а

ж

л

и

в

о

 
 

7076   18 жовтня — Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Однак хворіють на рак грудей не лише жінки, а й чоловіки. За даними Національного канцер-реєстру, минулого року діагноз «рак молочної залози» почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків. Померли минулого року через рак грудей 5 823 людини (5 774 жінки та 49 чоловіків). Це означає, що кожного тижня близько 110 українців помирає від раку молочної залози.

Фото1 Фото2

  Вітаємо Мартьянову Наталію Іванівну, завідуючу відділенням для новонароджених та недоношених дітей Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні, головного експерта за напрямком «Неонатологія» управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, з отриманням нагороди Асоціації неонатологів України - медалі «За бездоганну медичну службу».

Бажаємо міцного здоров’я та нових професійних здобутків.

  30.09 2019 року о 12:00 в конференц-залі управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбудеться засідання Миколаївської госпітальної ради. До участі запрошуються усі члени госпітальної ради.

warning  Контактні телефони:

  Яковлєва В.В.   37-13-74
  Мяхкова О.Є.    37-03-62
  Плужник Г.А.     37-17-03

Roses 250 225

Зі святом, дорогі миколаївці!!!

Посивіли ваші скроні,
Від турботи про дітей.
Шану праці, шану долі
Віддаємо ми в цей день.
Хай рясним буде суцвіття
У саду, що ви садили.
Зичим миру, довголіття,
Щастя, радості і сили.

  Цей день – і можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Згідно з міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі близько 700 мільйонів, а це майже кожна десята людина на Землі. За даними ООН до 2050 року число тих, кому за 60, сягне 2 мільярди людей. В Україні нараховується понад 6 мільйонів громадян віком від 65 років.

CalenVacz   13 вересня, міський голова Олександр Сєнкевич, депутат міської ради В'ячеслав Карцев, депутат Верховної Ради України VIII скликання Борис Козир, начальник управління охорони здоров'я Ірина Шамрай оглянули нове обладнання в Миколаївській МЛШМД.

  Реалізуючи ініціативу «Рік медицини», міська влада виділила близько 20 млн. грн. на ремонт і оновлення реанімаційних відділень м. Миколаєва. В рамках цих коштів відділення анестезіології та інтенсивної терапії МЛШМД поповнилося новим обладнанням, яке допоможе стежити за ситуацією з пацієнтами, вести контроль за динамікою їх стану в умовах реанімації, не виїжджаючи у допоміжні відділення, а саме:

- апарат УЗД експерт класу від компанії Mindray, який адаптований для реанімаційних відділень;
- 3 апарати штучної вентиляції легенів - дихальні апарати компанії Hamilton.
- 10 моніторів для цілодобового спостереження за функціями організму тяжкохворих пацієнтів.

Фото1 Фото2

  16 вересня 2019 року в конференц-залі ЦПМСД № 4 відбувся плановий тренінг з надання невідкладної медичної допомоги при станах, загрозливих для життя. Навчання для головних лікарів ЦПМСД м. Миколаєва та їх заступників, а також співробітників УОЗ ММР проводились тренувальним центром Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Тренінг проводили Новіцький Олег Микитович - завідувач учбово-тренувальним відділом центру та Зубков Олег Леонідович - лікар-анестезіолог.

  14 вересня тисячі миколаївців прийшли на Соборну площу, аби разом привітати рідне місто з 230-ю, ювілейною річницею від дня заснування.  

  Представники управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та  всіх закладів охорони здоров’я міста долучились до святкування:  взяли участь у масштабному Гала-параді та разом з представниками всіх сфер міського життя пройшли урочистою ходою по головній вулиці міста. 

zrobv vac

  Кір не відступає: протягом минулого тижня захворіли ще 190 людей, а з початку року - 57 482. Закликаємо вакцинуватися цього тижня, аби до початку навчання мати захист від смертельно небезпечної хвороби.

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради дякує депутатському корпусу Миколаївської міської ради VІІ скликання за розуміння проблем галузі охорони здоров’я та готовність до їх спільного вирішення і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com