В

а

ж

л

и

в

о

 
 

001Відділення реанімації Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги отримало необхідне обладнання в якості гуманітарної допомоги від керівника гуманітарних організацій в Голландії Боба Вауд.

Передача відбулася в середу, 25 лютого, в ЛШМД за участю головного лікаря лікарні Олександра Дем'янова і співробітників реанімаційного відділення.

Отримати таку допомогу стало можливим за посередництва головного лікаря Миколаївської лікарні МВС Михайла Трофанюка, який особисто знає Боба Вауд і впродовж вже протягом декількох років підтримує з ним взаємини. Вауд є керівником двох гуманітарних організацій: «Ферма Гундера» - благодійна організація, що займається реабілітацією людей з ураженням нервової системи та фонду «Діти України».

 

Гарантом того, що допомога піде саме за призначенням виступив народний депутат Олександр Жолобецький - це, за словами Трофанюка, стало важливим аргументів для голландської сторони.

Так, ЛШМД отримала два бронхоскопи, шість стаціонарних тонометрів, пульсоксиметри і підігрівач свіжозамороженої плазми.

00020002

Головий лікар Олександр Дем'янов зазначив, що дані прилади є дуже потрібними у відділенні реанімації. Бронхоскопи необхідні для санації бронхіального дерева важким хворим. Більша кількість бронхоскопів дозволить врятувати життя багатьом людям. Причому, дані апарати, за його словами, можна використовувати також і для дітей, які надходять до ЛШМД, як до першої найближчої лікувальної установи. Отримані стаціонарні тонометри, які служать для вимірювання кров'яного тиску в артеріях, відрізняються від наявних в ЛШМД портативних більшою точністю і ізностійкостью.

000200020002

Пульсоксиметри - прилад, який реагує на зміни капілярного тиску і рахує пульс хворим, які знаходяться у важкому стані. Він забезпечує безперервність спостереження за хворим навіть за відсутності медперсоналу.

Крім того, хворі, які гостро потребують крові, можуть отримати її набагато швидше, завдяки спеціальному апарату для розморожування замороженої плазми. До цього часу заморожену плазму, отриману від станції переливання крові, доводилося розморожувати за допомогою гарячої води до температури людини. Сьогодні цей апарат дозволить проточно нагріти плазму і константа температури 36,6 зберігатиметься весь час.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com