В

а

ж

л

и

в

о

 
 

126Новорічні свята приносять радість всім - і дорослим і дітлахам. Передсвяткова весела метушня, купівля подарунків, очікування чудесних подій не можуть залишити байдужим нікого. Особливу радість приносить прикраса свого будинку до Нового року, а так само, процес прикраси новорічної ялинки. Сьогодні можна купити багато різноманітних, красивих, новорічних іграшок, ялинкових прикрас, гірлянд, зірок. Однак, особливий, ні з чим не порівнянний мікс почуттів, що складається з ностальгії, радісних очікувань, творчих поривів, можна випробувати, спробувавши власноруч зробити вироби на Новий рік.

 

126

021

021

Причому, дорослі можуть випробувати від цього процесу колосальне задоволення, нічим не менша, ніж відчувають діти. Адже роблячи новорічні вироби, дорослі, ніби самі потрапляють у своє безтурботне, повне всіляких радостей, дитинство. А як буває дорослим корисно, хоч ненадовго, відчути себе дитиною, зняти тягар турбот, проблем, неприємностей.

021

021

Медичні працівники дитячій лікарні №2 разом зі своїми дітьми вирішили прикрасити лікарню до Нового року і своїми руками зробили різноманітні вироби. 26 грудня провели конкурс на краще новорічне оформлення  своїх приміщень.

021

021

021

Заходячи в лікарню, маленькі пацієнти та їх батьки відразу окунаються в атмосферу новорічного свята, їх зустрічає різдвяний стіл, красуня-ялиночка і, обов‘язкові атрибути Нового року, Дід Мороз і Снігуронька.

021

021

021

Ходячи довгими коридорами лікарні, на кожному кроці можна побачити вітанням з Новим роком, невеличку гілочку горобини, яка покрита пухнастим снігом і красується в компанії з гілками сосни та шишок. Можна зігрітися біля теплого каміну поруч з пухнастим котиком.

021

021

В цьому році зима подарувала нам дуже багато снігу. Дітлахи і дорослі получають не аби яке задоволення від ліплення сніговиків або снігових замків. Практично в кожному відділенні можна побачити різноманітних веселих сніговиків. Вся лікарня сяє сніжинками, зірками, дощиком, гірляндами тощо.

021

021

021

Колектив дитячої лікарні №2 та їх діти зі всією душею створити новорічний настрій своїм маленьким пацієнтам. А керівники з вдячністю оцінили найкращих майстрів. 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com