В

а

ж

л

и

в

о

 
 

За даними звітів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) про виконання Плану дій для прискорення  міжнародних заходів з реагування на  розповсюдження хвороби, спричиненої вірусом Ебола (далі ХСВІ)  від 26 листопада 2014 захворювання на ХСВЕ зареєстровано у восьми країнах: Гвінеї, Ліберії, Нігерії, Сенегалі, Сьєра-Леоне, Іспанії, США, Малі. При цьому Нігерії, Сенегалі, та Демократичну Республіку Конго (спалах захворювання  в якій розглядається  як не пов’язаний  з іншими  державами) визнано країнами, що подолали ХСВЕ.

Станом на 23 листопада 2014 зареєстровано 15 935 випадків захворювань на ХСВЕ, з яких 5 689 закінчилися летально; серед медичних працівників зареєстровано 592 випадки, 340 закінчились летально.

У СЩА та Іспанії не виявлено нових проявів захворювання.

У Малі  зареєстровано 8 випадків захворювання, з яких 6 – із летальним результатом.

За даними ВООЗ, три найбільш уражені країни (Гвінея, Ліберія, Сьєра-Леоне) навряд чи зможуть досягти  до 1 грудня 2014 року заявленої мети щодо прогресу  в боротьбі із захворюванням (70% ізольованих пацієнтів та 70% безпечних поховань). Загальна кількість випадків, зареєстрованих у Сьєра-Леоне з початку епідемії, може незабаром перебільшити кількість проявів захворювання, виявлених в Ліберії,  де спалах починає спадати.

Бенін, Буркіна-Фесо, Демократична Республіка Конго, Гамбія, Гана, Гвінея-Бесау, Камерун, Кот-д’Івуар, Малі, Мавританія, Нігерія, Сенегал, Південний Судан,  Того й Центральноафриканська Республіка  (15 держав),що є сусідніми з країнами з широким розповсюдженням  та інтенсивною передачею захворювання або ж  мають  міцні торговельні та туристичні  зв’язки  з цими країнамиЮ  були визнані пріоритетними для надання  технічної допомоги з питань забезпечення готовності команд фахівців і  партнерів  ВООЗ.

За інформацією експертів Національного інституту охорони здоров’я  у Мериленді (США) та фармацевтичної компанії з Великої Британії, перші випробування на людях експериментальної вакцини проти лихоманки Ебола виявились успішними.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com