В

а

ж

л

и

в

о

 
 

665 грудня в Україні відзначається професійне свято, встановлене Указом Президента України від 2 грудня 2002 року,  День працівників статистики України. Дата святкування професійної діяльності працівників статистики історично пов'язана з одним із наймасштабніших статистичних робіт, це перепис населення в 2001 році.

1562.gifСтатистика вельми специфічна наука і діяльність у цій галузі являють собою процес непростий і досить трудомісткий. Працівникам статистики доводиться мати справу з даними, які постійно змінюються, стежити за свіжою інформацією і вчасно подавати її.
Дані, отримані з відділу статистики, час від часу оприлюднюються на телебаченні, радіо та в газетах.


Можна з упевненістю сказати, що професія працівника статистики, є стратегічно важливою. Адже не дарма говорить прислів'я: «Хто володіє інформацією, володіє світом».

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.
Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

0001
Більшість людей, які трудяться в органах статистики, - віддані своїй професії, присвятили їй багато років життя. Праця працівника органів статистики вже давно не є просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною.
Бажаю Вам, шановні працівники статистики  щастя, здоров'я та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.

Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com