В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Міська лікарня №1 - одне з найстаріших закладів охорони здоров’я м.Миколаєва, яке стало для містян центром, де надають медичну допомогу хворим з гострими інфарктами та інсультами. Вже понад 130 років тут лікуються жителі міста.
Пандемія COVID-19 принесла багато змін і в суспільство, і в галузь охорони здоров’я та лише показала важливість значення та проблеми останньої. З самого початку погіршення епідемічної ситуації КНП ММР «Міська лікарня № 1» стала першим базовим закладом міста, де розпочато надання допомоги хворим з гострою коронавірусною хворобою. В зв’язку з збільшенням захворівших в листопаді - грудні 2020 року, гостро стало питання наявності місць в ковідних шпиталях. Крім того, в місті на той час були відсутні відділення для лікування значної кількості пацієнтів з гострими судинними ускладненнями коронавірусу та необхідним для цього обладнанням. Для вирішення цієї проблеми можна було б використати старе за віком, як і сама міська лікарня № 1, відділення судинної неврології. Воно вже понад 4 роки не використовувалося та потребувало реконструкції. Для цього були потрібні значні кошти та час, яких не було.
 
1
 

 

Ідею директора лікарні Грачової М Г. про реконструкцію відділення підтримав Генеральний директор ТОВ «НІБУЛОН» Вадатурський О. О. Три місяці назад було розпочато перші роботи. Реконструкція приміщення проведена з використанням сучасних матеріалів та технологій ТОВ «НІБУЛОН» в повному об’ємі та за короткі строки. Оновлене відділення відповідає всім сучасним вимогам для закладів даного типу.
Для укомплектування відділення придбано все необхідне обладнання (апарати ШВЛ, монітори пацієнта, кисневі концентратори, інфузомати та інше), функціональні ліжка, протипролежневі матраци, меблі. На ці цілі були направлені кошти отримані з державного та міського бюджетів, а також кошти отримані колективом лікарні від НСЗУ за пролікованих хворих та кошти благодійників. Миколаївський комбінат хлібопродуктів при сприянні компанії Паско Інтернешнл закупив для відділення 10 приліжкових моніторів, 3 дефібрилятори, 2 апарати ЕКГ.
Розраховано відділення на 18 ліжок. Тут забезпечено комфортні умови для перебування пацієнтів та для роботи медичного персоналу.
Після закінчення пандемії COVID-19 у відділенні буде надаватися допомога пацієнтам неврологічного та кардіологічного профілів з гострою судинною патологією в невідкладних станах.
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com