В

а

ж

л

и

в

о

 
 

12 травня відбувся вибух (за попередніми даними побутового газу) в будинку по вулиці Лазурна (Намив), в результаті чого було повністю зруйновано декілька поверхів.

Одразу ж на місце події виїхали бригади «швидкої», які зараз разом із високопрофесійними лікарями на чолі з начальником управління охорони здоров’я чергують на місці, здатні за першої потреби надати допомогу.

Розгорнуто пункт сортування хворих і людей, потребуючих медичної допомоги.

За останніми даними постраждалих безпосередньо від вибуху немає, рятувальники розбирають завали, аби розблокувати двері під’їзду та евакуювати жителів 10-поверхового будинку.

«Постраждав 10-місячний хлопчик, який гуляв разом із матусею на подвір’ї, коли стався вибух» - розповідає начальник територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Самойлов – «Малюка з черепно-мозковою травмою оперативно доставили в обласну дитячу лікарню. Також з гіпертонічним кризом госпіталізовано літню жінку, яке живе в цьому домі.» Дані про постраждалих постійно оновлюються.

Городяни, постраждалі внаслідок вибуху в житловому будинку по вул. Лазурній, 40, можуть отримати інформацію про розселення, відновлення документів, іншу важливу інформацію по телефонній лінії міськвиконкому: 37-30-10, 37-30-11, 15-88

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com