В

а

ж

л

и

в

о

 
 

ФБ 2ФБ 3

Госпіталь вже приймає перших пацієнтів хворих на COVID-19

Корпус інфекційно-боксованого відділення модульного госпіталю являє собою одноповерхову будівлю з швидкомонтованих легких металевих конструкцій, побудований відповідно до сучасних стандартів «з нуля» за кошти ТОВ «Миколаївський глиноземний завод». Площа будівництва - 3050 квадратних метрів

Госпіталь розрахований на 60 ліжок, які забезпечені киснем, завдяки встановленому кисневому  газифікатору на 5 тонн.

Рішення про списання з балансу лікарні №5 інфекційного корпусу для подальшого знесення та зведення на його місці госпіталю було прийнято в ході засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства 14 квітня 2020 року.  

 За 7 місяців зведено надсучасний модульний госпіталь, в якому можна отримати весь комплекс обстеження та лікування з використанням новітніх технологій.

В склад інфекційно-боксованого відділення модульного госпіталю входить 5 модулів:

1. Лікувальний модуль - для розміщення пацієнтів з дотриманням умов максимальної  ізоляції - в окремих боксах з індивідуальними входами,  киснезабезпечення, комфортних умов перебування та доступності для маломобільних пацієнтів:  сучасні функціональні ліжка, системи екстреного виклику медичного персоналу. Всі робочі місця медперсоналу комп'ютеризовані. Наявна система вентиляції в боксах забезпечує негативний тиск, що попереджує розповсюдження інфекції.

2. Модуль інтенсивної терапії - забезпечений апаратами ШВЛ та моніторами пацієнта. В наявності достатня кількість холодильних камер для зберігання медикаментів

3. Приймально -діагностичний модуль -  з комп’ютерним томографом, УЗД-апаратом, плазмофарезом, лабораторією з гемо-, урино- та біохімічним аналізаторами.

4. Адміністративний модуль - розміщені ординаторська, кімнати для персоналу, роздягальня та інші.

5. Господарсько-дезінфекційний модуль - наявні автоклав для стерилізації, дезінфекційна камера, приміщення для знезараження виробів медичного призначення, сучасна СВЧ-піч для знезараження харчових відходів та посудомийна машина.

Також є окреме приміщення з окремим входом, для спілкування з родичами пацієнтів, які перебувають на лікуванні.

В госпіталі обладнаний майданчик для дезінфекції санітарного транспорту.

Наразі штат госпіталю повністю укомплектований, у закладі надаватимуть допомогу 69 медичних працівників, які пройшли відповідне навчання та вміють працювати з новітнім обладнанням.

Від імені всіх городян дякуємо ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» та особисто керівнику Віктору Олександровичу Кожевнікову за суттєву допомогу в подоланні пандемії COVID-19 в м. Миколаєві.

МЛ5 госпіталь 5ФБ 4ФБ 5ФБ 9ФБ 7ФБ 6ФБ 9ФБ 10ФБ 11

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com