В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  Від початку карантину в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №6 обмежили відвідування пацієнтам. Аби зменшити ризики захворювання на коронавірусну хворобу, консультують телефоном.

  "Кількість дзвінків збільшилась разів у три. Спочатку запитують: можна прийти, які наступні дії?" – розповіла лікарка-терапевтка Центру первинної медико-санітарної допомоги №6 Тетяна Артем’єва.

call   68 тисяч людей обслуговують лікарі восьми амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги № 6. Із початку карантину в кожній відкрили спеціальні кабінети, аби відмежувати потенційних хворих на коронавірус.

  "За шість місяців карантину захворіло на COVID-19 в нашому районі 347 людей, а в жовтні – 546. Із першого жовтня відбулося стрімке зростання захворюваності. Хворих дітей – 70, із них у жовтні захворіло – 44. Тому ми просимо пацієнтів попередньо консультуватися телефоном і не наражати інших на небезпеку", – розповіла директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги №6 Тетяна Ганусовська.

  Станом на 29 жовтня за весь період карантину в Миколаєві захворіло 6 655 людей, із них 258 лікарів.

  "По кожному випадку іде розслідування. У жовтні розглянуто 47 випадків і тільки три пов’язані з виробництвом. Наші медичні працівники всі застраховані. Не залежно від того, де отримали захворювання, вони всі отримають страховку", – каже начальниця управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

  Також за її словами, протягом року на засоби індивідуального захисту для лікарів міська влада виділила 49 мільйонів гривень.

За матеріалами: Суспільне Миколаїв

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com