В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Narv

12.10.2020 відбулася зустріч міського голови м. Миколаєва Олександра Сєнкевича та начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай із представниками адміністрації та колективу КНП ММР «Пологовий будинок №3».

Але візит Олександра Сєнкевича був присвячений ще одній «приємній» нагоді – 27.08.2020 свій 80-річний ювілей відсвяткувала операційна сестра акушерського відділення закладу Навроцька Людмила Олександрівна. Легенда хірургічної служби Миколаївщини, яка виховала багато поколінь операційних сестер, освічена та завжди зібрана, старанна та надзвичайно відповідальна, вона і сьогодні дарує тепло своїх рук пацієнткам нашого закладу.

Бажаємо ювіляру ще довгих років життя та здоров’я!

Звичайно увага з боку міської влади до такої події була надзвичайно приємною подією для медичної спільноти КНП ММР «Пологовий будинок №3». Все це надихає нас нові звершення!

 

На зустрічі обговорювалися актуальні питання галузі охорони здоров’я міста (зокрема, епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19) та, як і очікувалось, стан надання акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в області. На жаль, Миколаївський регіон увійшов до 6 регіонів України, в яких відсутні перинатальні центри. Оскільки потреба в такому закладі зростає щорічно (через погіршення здоров’я вагітних жінок, ускладнений перебіг їх вагітності та зростання частки передчасно народжених дітей), тому міською владою приділяється багато уваги цьому питанню. Зокрема, 19.08.2020 року вже відбувся візит міського голови м. Миколаєва Олександра Сєнкевича, начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай та директора КНП ММР «Пологовий будинок №3» Олега Іщенка до Перинатального центру м. Києва, де вони мали змогу ознайомитися одним із найкращих закладів країни, - Перинатальним центром м. Києва.

Сьогодні в КНП ММР «Пологовий будинок» №3 обрана модель організації роботи саме цього закладу. На зустрічі із мером представники адміністрації та колективу продемонстрували готовність реорганізації закладу у сучасний перинатальний центр. Зокрема, вже є перші здобутки: сформовано бригади надання допомоги, де кожний з лікарів володіє навичками хірургічних втручань; всі лікарі пройшли практичні майстер-класи із надання допомоги при акушерських кровотечах; до складу чергових бригад включено хірургів, які володіють навичками розширених оперативних втручань при кровотечах (до речі, КНП ММР «Пологовий будинок №3» має найбільшу кількість хірургів, які володіють подібними навичками); впроваджуються нові лапароскопічні та урогінекологічні втручання; частково закуплене необхідне обладнання (зокрема, такий необхідний пульсоксиметр для новонароджених; зігрівачі інфузійних розчинів та ін.), проведено технічну експертизу наявного обладнання. Все це свідчить про готовність колективу закладу змінюватись та вдосконалюватись. Не говорячи вже про табло, що віщує кількість новонароджених за добу, яке вже стало легендою м. Миколаєва та зарядом позитиву для його мешканців, - все це свідчить про відкритість та наближеність перинатальної служби закладу до пацієнта.

Разом із міським головою проведено огляд приміщень, обговорено особливості розробки проекту майбутнього перинатального центру та напрямки співпраці із спеціалістами Перинатального центру м. Києва.

 

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com