В

а

ж

л

и

в

о

 
 

    В Міській лікарні № 1 нове обладнання - «Автоматизована портативна система виявлення нуклеїнових кислот iPonatic» (для ПЛР-діагностики), яка була придбана для закладу та доставлена 29.04.2020 - успішно пройшла роботу в тестовому режимі та отримала дозвіл на проведення обстежень з ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

     iPonatic 1    iPonatic 2


    Встановлення зазначеного обладнання в аспекті протидії поширенню коронавірусу забезпечить обстеження на COVID-19 методом ПЛР в Центральній багатопрофільній клініко-діагностичній лабораторії на базі Міської лікарні № 1, за відповідним направленням хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я задіяних в шпиталях першої лінії по COVID-19: Міська лікарня №1 та Пологовий будинок №1.
    Нагадаємо, що «Автоматизована портативна система виявлення нуклеїнових кислот iPonatic» вартістю 1 млн.280 тис.грн. була придбана на кошти виділені 17.03.2020 на черговій сесії міської ради на проведення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території міста Миколаєва вірусу COVID-19.
    Після зниження рівня загрози поширення коронавірусу на світовому рівні - ця автоматизована система не перестане бути актуальною для застосування у практичній охороні здоров’я: ії застосування є економічно вигідним для ПЦР-діагностики інфекційних захворювань (гепатити В і С, ВІЛ, ДНК Chlamydia Trachomatis, ДНК CT/UU/NG, ДНК цитомегаловірусу).

    
     

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com