В

а

ж

л

и

в

о

 
 

afg3 копия

  Щиро вітаємо воїнів – інтернаціоналістів та членів їх сімей з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

  15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 31-а річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

  З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам'яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Фото1 Фото2

  Як відомо, військові не обговорюють накази, а виконують їх. І безперечним є те, що абсолютна більшість воїнів-«афганців» гідно виконали свій військовий обов'язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це ціною свого здоров'я, а багато - віддавиш життя.

  Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С`єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов'язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

  Від усього серця бажаємо воїнам - інтернаціоналістам та їх родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!

  Вічна пам'ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов'язок.

З повагою управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

 

Привітання в «ЦПМСД №4»

 14.02.2020 р. адміністрація, ветеранська та профспілкова організації «ЦПМСД №4» вітала з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав Жаворонкову Галину Олександрівну медичну сестру яка рятувала життя 1984-1986 в м.Кундуз Республіки Афганістан КНП ММР « ЦПМСД №4 ».

Фото1 Фото2

 

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com