В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  Вітаємо з нагородженням Подячним листом Миколаївського міського голови та Почесною грамотою управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Дубінець Тамару Іванівну, головного лікаря КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» з нагоди ювілею.

  Понад 45 років життя пов’язують її з КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» (в минулому - міська поліклініка №2).

Саме тут вона пройшла професійний шлях від цехового лікаря, була завідуючою відділенням, заступником головного лікаря з медичної частини та вже близько 20 років очолює заклад.

Тамара Іванівна неодноразово нагороджувалась грамотами та Подяками Миколаївського міського голови, Миколаївської міської ради, Миколаївської облдержадміністрації, грамотою Київського міського голови, Міністерства охорони здоров'я України.

За високі трудові досягнення Тамарі Іванівні присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України» та «Почесний громадянин міста Миколаєва».

Це шанована та знана в місті людина: впродовж трьох скликань: в 2002, 2006, 2010 роках жителі міста обирали її депутатом Миколаївської міської ради.

Професійне кредо Тамари Іванівни - висока вимогливість до себе та до інших, творчий пошук, постійне вдосконалення професійного рівня.

Фото1

За роки багаторічної праці здобула повагу серед пацієнтів, медичних працівників, громадян міста та колег по роботі.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com