В

а

ж

л

и

в

о

 
 

IMG_9710 2019 рік в Миколаєві був названий роком медицини. Галузі було приділено за цей час чимало уваги. Наприкінці року Миколаївський міський голова відвідує заклади охорони здоров’я, аби побачити, що було зроблено. Сьогодні Олександр Сєнкевич побував в міській дитячій лікарні №2. В зустрічі взяли участь також начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, працівники медичного закладу.

IMG_9710

  Міська дитяча лікарня №2 обслуговує майже 88 тисяч дитячого населення нашого міста. Побудована понад сорок років тому. В березні поточного року в рамках впровадження медичної реформи рішенням депутатського корпусу реорганізована в комунальне неприбуткове підприємство Миколаївської міської ради. На початку року закладу було виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень на закупівлю 48 робочих комп’ютерних місць з програмним забезпеченням. Протягом кількох місяців тривав капітальний ремонт автоматичної системи пожежної сигналізації з виведенням на пульт централізованого спостереження та мовним оповіщенням про пожежу. На це було витрачено 1 мільйон 70 тисяч гривень. В контексті нещодавніх сумнозвісних подій в Одесі неможливо переоцінити важливість цих робіт. Понад десять років в лікарні також не працював ліфт. Тепер, після ремонту, ним можуть користуватися пацієнти. Матері з маленькими діточками тут же оцінили цю зручність. Відремонтовано і оснащено сучасним обладнанням кабінет електроенцефалографії. Вже понад 1200 маленьких пацієнтів було обстежено. Вже придбано обладнання для кабінету стоматології для дітей з інвалідністю і для сурдологічного кабінету. Олександр Сєнкевич оглянув вже зроблене, поцікавився термінами наступних робіт. Під час зустрічі в лікарні також йшлося про термосанацію будівлі. Частково це вже було зроблено. Потреба лікарні, аби повністю завершити утеплення, становить понад 17 мільйонів гривень.

IMG_9710

  Користуючись нагодою і зважуючи, що зустріч у лікарні відбувалася у день Святого Миколая, Олександр Сєнкевич також поспілкувався з маленькими пацієнтами лікарні.

- Я хотів би вам побажати, аби ви слухалися і любили своїх батьків. Всі інші люди надалі в житті будуть від вас чогось хотіти, а батьки будуть просто любити вас, без будь-яких умов. Втім якщо серйозно, то я бажаю вам здоров’я, щоб ви свята зустрічали дома, з рідними людьми, друзями, з подарунками і олів’є, а не в лікарні. Одужуйте!

Маленькі пацієнти отримали солодкі подарунки - в день Святого Миколая всі діти повинні мати привід для посмішки і гарного настрою.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com