В

а

ж

л

и

в

о

 
 

bsmp17snow_500r.jpg  Тиждень тому в КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» було виконане унікальне оперативне втручання на хребті.

  Пацієнт потрапив до нейрохірургічного відділення закладу після декількох втручань, останнє з яких було виконане за кошти державного бюджету за кордоном в столиці Туреччини Стамбулі. Вартість такого собі «медичного туризму» склала - 50 тис. доларів США. Лікування передбачало фіксацію хребта за допомогою металевих титанових імплантів та короткостроковий реабілітаційний післяопераційний період, який треба було пройти в клініці. Але з об’єктивних та суб’єктивних причин пацієнт був оперований двічі в зв’язку з незадовільним результатом першого втручання. Після повторного втручання через деякий час з’явилися ускладнення септичного плану та ознаки пошкодження структур спинномозкового каналу.

bsmp17snow_500r.jpg Недочекавшись позитивної динаміки, адміністрація стамбульської клініки запропонувала пацієнту та його родичам залишити лікувальний заклад та продовжити лікування за місцем проживання. При поверненні на батьківщину, пацієнт був повторно оглянутий миколаївськими нейрохірургами, проконсультований французьким фахівцем, і прийняте рішення про необхідність виконання в найближчий час коригуючого оперативного втручання з переустановленням системи фіксаторів. В іншому випадку, очікувати позитивної динаміки в майбутньому було неможливо. Враховуючи, що пацієнт морально та фізично був виснажений після подорожі, йому дозволили деякий час відпочити вдома. Тиждень тому, після дообстеження в умовах лікарні, пацієнт був прооперований в сучасній операційній нейрохірургічного відділення МЛШМД.

  Операційна бригада на відміну від щоденних втручань складалася не тільки з 3-х нейрохірургів, анестезіолога, анестезистки, операційної сестри та 2-х операційних санітарок, включала ще лікаря київської лікарні, яка забезпечила так званий нейромоніторінг пацієнта на протязі всього втручання. Зняття електропотенціалів з м’язів пацієнта дало можливість орієнтуватися оперуючим лікарям та бути впевненими, що втручання не приводить до пошкодження структур спинного мозку. За ходом оперативного втручання спостерігало багато інтернів та молодих лікарів нейрохірургів, анестезіологів.

bsmp17snow_500r.jpg   Результатом проведеного лікування хворого стало усвідомлення не тільки того, що в закладі виконано операцію на сучасному рівні, але й розуміння, що для успішної роботи фахівців необхідне сучасне, дороговартісне медичне обладнання. Вартість нейромоніторингу, який використовували під час операції, складає 28 млн грн, але вартість життя людини визначити складно…

  Пацієнт почуває себе добре, знаходиться під наглядом лікарів у відділенні. Йде на поправку. Ми вдячні тим людям з великим серцем, завдяки яким вдалося зібрати кошти на нову систему імплантів та забезпечити пацієнта деякими медикаментами.Весь персонал усвідомив свою здатність бути на рівні фахівців світу при наявності відповідного апаратного та медикаментозного забезпечення.

  Система, яка була встановлена в Туреччині знята, опечатана та відправлена на експертне оцінювання.

Головний лікар КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дем’янов О.Є.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com