В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  З 13 по 15 вересня 2019 року на базі спортивного оздоровчого об’єднання «Очаків» відбулася Спартакіада серед працівників охорони здоров’я при підтримці Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.
Учасники змагалися по таким видам спорту: теніс настільний, шахи, шашки, волейбол, перетягування канату, дартс.
Головний суддя спартакіади – суддя національної категорії Токаренко Олександр Остапович.

Фото1 Фото2

  Результати змагань

Фото1 Фото2

Теніс настільний
Чоловіки
1 місце – Таворський Є. (Кривоозерська ЦРБ)
2 місце – Єфімцов С. (КНП ММР «ЦПМСД № 3»)
3 місце – Скляр Р. (ПКВО «Фармація»)
Жінки
1 місце – Моісєєва І. (ПКВО «Фармація»)
2 місце – Мартинець К. (КНП ММР «Міська лікарня № 5»)
3 місце – Гонтковська Т. (МОПЛ № 2)
Командне місце
1 місце – ПКВО «Фармація»
2 місце – КНП ММР «ЦПМСД № 3»
3 місце – КНП ММР «Міська лікарня № 5»

Фото1 Фото2

  Шахи
Чоловіки
1 місце – Нікішин І. (КНП ММР «Міська лікарня № 2»
2 місце – Аненко В. (Миколаївський обласний госпіталь ВВ)
3 місце – Алямін М. (КНП ММР «ЦПМСД № 7»)
Жінки
1 місце – Гіржева О. (КНП ММР «Міська лікарня № 2»)
2 місце – Байдюк Т. (Обласна психіатрична лікарня № 1)
3 місце – Бойко Т. (Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня)
Командне місце
1 місце – КНП ММР «Міська лікарня № 2»
2 місце – КНП ММР «ЦПМСД № 7»
3 місце – Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня

  Шашки
Чоловіки
1 місце – Варавіков О. (КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2»)
2 місце – Лисак М. (КНП ММР «Міська лікарня № 5»)
3 місце – Маслов В. (Лабораторний центр)

Жінки
1 місце – Резніченко В. (Баштанська ЦРЛ)
2 місце – Міносян Д. (Обласна психіатрична лікарня № 1)
3 місце – Мідєлян Е. (Миколаївський обласний онкологічний центр)
Командне місце
1 місце – КНП ММР «Міська лікарня № 5»
2 місце – Баштанська ЦРЛ
3 місце – КНП ММР «ЦПМСД № 7»

  Волейбол
Командне місце
1 місце – Баштанська ЦРЛ та Баштанський ЦПМСД
2 місце – Обласна клінічна лікарня та обласний клінічний госпіталь ВВ
3 місце – КНП ММР «Миколаївська міська стоматологічна поліклініка»

  Перетягування канату
Чоловіки
1 місце – Обласна дитяча клінічна лікарня
2 місце – Новобузька ЦРЛ
3 місце – Миколаївський обласний онкологічний диспансер
Жінки
1 місце – КНП ММР «Міська лікарня № 5»
2 місце – Баштанська ЦРЛ
3 місце – Новобузька ЦРЛ
Командне місце
1 місце – Новобузька ЦРЛ
2 місце – Обласна дитяча клінічна лікарня
3 місце – Баштанська ЦРЛ

  Дартс

Командне місце
1 місце – КНП ММР «Миколаївська стоматологічна поліклініка»
2 місце – Арбузинська ЦРЛ
3 місце – Новобузька ЦРЛ

Вітаємо переможців та дякуємо Миколаївській обласній організації профспілки працівників охорони здоров’я за належну підготовку та проведення Спартакіади!

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com