В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  Відкрили після ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії міської лікарні № 4
  Сьогодні, 11 вересня 2019 року, в КНП ММР «Міська лікарня №4» відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття відділення анестезіології і інтенсивної терапії.

  Колектив відділення з цієї нагоди прийшли привітати мер Олександр Сенкевич, перший заступник міського голови Віктор Криленко, заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Черненко, начальник управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай, представники наглядової ради лікарні, головні лікарі закладів охорони здоров’я міста. 

Фото1 Фото2

  На початку заходу головний лікар КНП МР «Міська лікарня № 4» Лариса Дергунова розповіла історію створення анестезіології і інтенсивної терапії , про досягнення та перспективи розвитку підпорядкованого закладу.

Фото1 Фото2

  Олександр Сенкевич висловив подяку всій команді лікарні за те що вони кожного дня рятують миколаївцям життя, а також подякував депутатам, які направляють бюджетні кошти, призначені на виконання депутатських повноважень, для вирішення проблемних питань охорони здоров’я. Наголосив що 2019 рік був призначений – «Роком Медицини» і за цей рік довелось багато що зробити для галузі охорони здоров’я міста.

Фото1 Фото2

  Голова наглядової ради лікарні №4, депутат міськради Анатолій Дюмін запевнив - депутати завжди готові підставити плече, аби медичні заклади в Миколаєві активно розвивалися та надавали ще більш якісну допомогу городянам.
Ірина Шамрай виразила подяку всім лікарям лікарні, які рятують життя в режим: 24 години 7 днів на тиждень та наголосила що удосконалення роботи галузі охорони здоров’я міста продовжуються і далі.

Запрошені оглянули відремонтовані приміщення реанімаційного відділення та ознайомилися з можливостями сучасного обладнання.

  Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії було створено з середини 1994 року.
  У січні 2002 р. відділення анестезіології було реформовано у відділення інтенсивної терапії (ВІТ) на 3 ліжка для надання невідкладної медичної допомоги хворим неврологічного та терапевтичного профілю. У 2003 році ВІТ було розширено до 6 ліжок, яке на сьогодні визначено, як відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Очолює відділення завідуючий, лікар вищої категорії Макаров Борис Володимирович. 

  Протягом 25 років відділення поступово набиралося досвіду роботи сучасним методикам надання невідкладної медичної допомоги та анестезіологічного супроводу. У 2019 році колектив поповнився двома молодими лікарями, ще два лікаря проходять інтернатуру, після її закінчення які поповнять ряди високопрофесійних фахівців відділення.
На сьогоднішній день у відділенні працюють 23 медичних працівника 7 лікарів-анестезіологів, 11 медичних сестер-анестезистів, 5 молодших медичних сестер, які постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть активну участь у роботі українських та міжнародних науково-практичних конференцій.

  За рік надається невідкладна допомога приблизно 600 хворим, проводяться близько 700 знеболювань.
  У 2019 році міській лікарні №4 було виділено з міського бюджету кошти на придбання обладнання у сумі 3 190,866 тис. грн. Завдяки цьому, відділення анестезіології і інтенсивної терапії повністю переоснащене сучасною апаратурою, яку закуплено за системою «Прозоро»:

Фото3 Фото4

 

1. Всі 6 ліжок забезпечені монітором пацієнта «Біомед» ВМ 800 А, які дозволяють вести цілодобовий нагляд за основними фізіологічними функціями організму тяжко хворих пацієнтів.
2. Монітор пацієнта ЮМ 300 - для контролю вітальних функцій організму, хворим з порушенням ритму серця.
3. Апарат штучної вентиляції легень «Бріз AL VEOLE» - для проведення штучної вентиляції легень під час наркозу та інтенсивної терапії
4. Апарат штучної вентиляції легень «ЮВЕНТ – Т» - для довготривалої штучної вентиляції легень у пацієнтів усіх вікових груп.
5. 2 кисневі концентратори, для обстеження реанімаційних хворих за межами відділення без відключення від подачі кисню.
6. Для більш якісного надання медичної допомоги пацієнтам, які знаходяться у важкому стані та потребують додаткових досліджень, придбано Сканер ультразвуковий портативний/система ультразвукової діагностики «VINNO-6».

  Завдяки проведенню закупівель через систему «Прозоро» досягнуто економію коштів у сумі 201 тис. грн., за які оголошено торги на життєво необхідне, в першу чергу для реанімаційного відділення, обладнання, а саме: шприцові помпи, гематологічні та біохімічні аналізатори крові. Це дасть змогу зменшити час обстеження хворих пацієнтів, особливо у нічний час.

  За 25 років свого існування відділення потребувало поліпшення умов перебування пацієнтів з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм. Завдяки спрямованості коштів міського бюджету депутатів міської ради, у 2019 році проведено поточний ремонт відділення анестезіології (заміна дверних блоків, кахелю на стінах та підлозі, очищення стелі, заміна електромережі) на загальну суму 301 тис. грн.

  Лікарня продовжує заходи по впровадженню енергозберігаючих технологій (утеплено 90% будівлі, де розташовані стаціонарні відділення), що забезпечить вже у наступному році економію енергоресурсів на 25%.
Завдяки розумінню міським головою та депутатським корпусом проблеми забезпечення жителів м. Миколаєва безкоштовним обстеженням методиками КТ, МРТ у 2019 році виділено кошти для ремонту даного обладнання загальною сумою 2 млн. 412 тис. грн. Це дозволить у подальшому безкоштовно обстежувати не тільки ургентних хворих, а і тих, які потребують планового дослідження за направленням лікарів-спеціалістів.

   26 червня 2019 міська лікарня №4 перетворена у комунальне некомерційне підприємство та отримала нову назву Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська лікарня №4». 14.08.2019 отримана ліцензія на медичну практику та 22.08.2019 ліцензія на використання наркотичних засобів.

Фото1 Фото2

  Вже рік лікарня працює у тестовому режимі медичного електронного сервісу «Поліклініка без черг».
Для забезпечення сучасних робочих місць лікарів стаціонарних відділень у 2019 році з міського бюджету було виділено 740 тис. грн. та закуплено 30 од. комп’ютерного обладнання з програмним забезпеченням.

  На сьогоднішній день заклад повністю готовий до підписання договору з Національною службою здоров’я, як лікарня другого рівня надання медичної допомоги.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com