В

а

ж

л

и

в

о

 
 

res1  13.08.2019 в міській лікарні швидкої медичної допомоги м. Миколаєва проведена унікальна операція по видаленню новоутворення головного мозку з проростанням в гайморову пазуху.

  При визначенні методу лікування розглядалися кілька варіантів. Одним з них було початкове видалення внутрішньочерепного компонента пухлини і тільки потім, через деякий час видалення частини пухлини з пазухи. Однак при консультуванні з одним з провідних отоларингологів м. Миколаєва – Коноваловим Антоном Юрійовичем, завідувач нейрохірургічним відділенням Ігор Скоропад приймає рішення одномоментного видалення обох частин пухлини спільної бригадою з нейрохірургів і хірурга-отоларинголога. Дане рішення було обумовлено наявністю в ЛШМД нової артроскопічної стійки фірми "Wolf" з можливістю виконання як артроскопічних так і нейрохірургічних втручань.

Фото2 Фото3

  Консиліум медиків включав 2 години попередніх розрахунків в передопераційному періоді з визначенням зон відповідальності, координат доступів, кісткових орієнтирів і методів реконструкції. І ось сама операція. Як завжди, в таких випадках операційна заповнена персоналом, що приймає безпосередню участь в операції, так і молоддю, яка прагне побачити своїми очима рідкісну і цікаву операцію у виконанні метрів.

  В проведенні операції приймали участь: 3 нейрохірурги, хірург- отоларинголог, 2 анестезіолога, операційна та анестезіологічна медсестри, операційна санітарка. 9 медпрацівників були задіяні в 3-х годинній копіткій та ювелірній операції, яку виконували в небезпечній близькості до судин, нервів і структур мозку.

  Її проведення стало можливим завдяки наявності в лікарні сучасного обладнання та участі висококваліфікованих спеціалістів.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради бажає якнайшвидшого одужання пацієнтці та успіхів в роботі всім медпрацівникам, які приймали участь в унікальній операції та сподівається на подальше придбання нового сучасного обладнання в лікарні міста завдяки небайдужості та фінансовій підтримці галузі охорони здоров’я міською владою, депутатським корпусом та всіма городянами.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com