В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  Сьогодні, 3 червня 2019 року, в міській лікарні № 4 відбулись урочисті заходи з нагоди 30-ряччя від дня створення одного з провідних спеціалізованих мікрохірургічних центрів країни -відділення пластичної та реконструктивної хірургії в м. Миколаєві.
  Колектив відділення з цією датою прийшли привітати мер Олександр Сенкевич, заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Людмила Чинякова, начальник управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай.
Олександр Сенкевич відмітив, що миколаївські мікрохірурги - справжні віртуози, які ніколи не здаються, даруючи надію на успіх в найскладніших ситуаціях.
  Ірина Шамрай виразила упевненість в тому, що лікарі-мікрохірургії і надалі упевнено служитимуть міській громаді.
Вони вручили медикам грамоти і подарунки.
  Після офіційної частини Олександр Сенкевич і Ірина Шамрай оглянули лікарню. Головний лікар міській лікарні № 4 Лариса Дергунова розповіла, що на даний момент в медустанові здійснюються роботи, пов'язані з капітальним ремонтом, - планується привести в порядок денний стаціонар. Роботи мають бути завершені в поточному році.

Фото3 Фото4

  Історія створення відділення починається у листопаді 1988 року коли за ініціативою Тер-Нікогосяна Грігора Аршолуйсовича та підтримкою головного лікаря міської лікарні № 3 ГунченкаВасиля Кузьмича, начальника управління охорони здоров’я 

 Миколаївської облдержадміністрації Стадніченка Анатолія Васильовича на базі міської лікарні № 3, було створено відділення мікрохірургії.

  Миколаївськими суднобудівними заводами та заводом «Зоря» були виділені кошти на придбання двох мікроскопів швейцарської фірми «WILD», інструментарію та шовного матеріалу.

Фото6 Фото6

  З відкриттям відділення мікрохірургії в нашому регіоні з’явилась унікальна можливість проводити операції, пов’язані з відновленням цілісності відсічених кінцівок та їх сегментів.

  У вересні 2004 р., після оптимізації ліжкового фонду закладів охорони здоров’я міста, відділення було переведено в міську лікарню № 4.

Фото5 Фото6

  У 2010 році відділення мікрохірургії реорганізовано у відділення пластичної та реконструктивної хірургії (далі - ВПХР).

  З моменту створення та до теперішнього часу відділенням керує Тер-Нікогосян Грігор Аршолуйсович.
Відділення пластичної та реконструктивної хірургії є одним з провідних спеціалізованих мікрохірургічних центрів країни. За медичної допомогою до відділення звертаються не лише жителі Миколаєва та Миколаївської області, а і жителі Херсонської, Кіровоградської та Одеської областей. Подібне відділення існує лише на базі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова м. Києва.

  Миколаївські лікарі володіють сучасними методиками. Теперішня мікрохірургія - це найпотужніший інструмент сучасної пластичної та реконструктивної хірургії, яка включає в себе щелепно-лицьову, естетичну хірургію, хірургію кисті, травм периферичних нервів та судин верхніх та нижніх кінцівок, вроджених та набутих деформацій, шкірних пухлин, пошкодження нервових стовбурів, усі види реконструкцій покривних та м’яких тканин тулубу, включно молочну залозу, хірургія опіків, унікальні операції по реплантації кінцівок та їх сегментів («пришивання» кінцівок при повному відриві).

  Фахівці несуть цілодобову службу з надання екстреної хірургічної допомоги постраждалим з ушкодженнями сухожиль, периферичних нервів, судин, травматичними ампутаціями кінцівок і їх сегментів, відкритими переломами кісток кисті, передпліччя, гомілки і стопи

  За час існування відділення підготовлено декілька поколінь висококваліфікованих лікарів-мікрохірургів.

  За ініціативи міського голови Сєнкевича О.Ф. в 2018 році було оновлено матеріально-технічну базу відділення. На суму близько 1 млн. грн. було придбано 2 сучасних операційних столи, 2 електрокоагулятора, візок для перевезення хворих,2 шафи для зберігання стерильного медичного інструменту.

  За статистичними даними, щорічно, на базі відділення ВПРХ міської лікарні № 4 м. Миколаєва проводиться близько 700 операцій. У 650 випадках усунено інвалідизуючі фактори та подарована пацієнтам радість повноцінного життя.

За тридцятирічну історію існування відділення проведено біля 20000 реконструктивно-відновних операцій.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com