В

а

ж

л

и

в

о

 
 

GipertonicМетою проведення цього Дня є інформування населення про важливість своєчасного виявлення та лікування гіпертонії, її можливих серйозних ускладнень, а також про заходи профілактики даного захворювання.

24.05.2019 р. В закладах охорони здоров’я міста відбулись заходи з нагоди Дня боротьби з гіпертонією. Всім бажаючим проводились вимірювання артеріального тиску та рівня глюкози у крові.

Усі зазначені обстеження проводяться абсолютно безкоштовно. Їх можна зробити і в будь-який інший день, але саме зараз, під час проведення заходів, охоплюється якомога більше пацієнтів.

Булирозповсюджені пам'ятки щодо здорового способу життя, профілактики гіпертонічної хвороби, Урядової програми "Доступні ліки".

Особам, в яких, під час обстеження, виявлено підвищений артеріальний тиск чи рівень цукру крові, рекомендовано звернутися до сімейного лікаря, який визначить фактори ризику розвитку гіпертонічної хвороби та її ускладнень.

Артеріальна гіпертонія разом з іншими серцево-судинними захворюваннями посідає перше місце у світі та Україні за показниками смертності. Підвищений артеріальний тиск, або артеріальна гіпертензія, є найвагомішим чинником розвитку інфаркту міокарда та інсульту. Понад 1,5 млрд. людей на Землі страждають на це підступне захворювання, причому майже 45% з них навіть не знають, що мають підвищений артеріальний тиск.

Містянам слід уважно ставитися до свого здоров'я, знати свій артеріальний тиск, не займатися самолікуванням, а звертатися до сімейного лікаря. Адже лише правильно підібрана терапія дасть позитивний результат.

Нині люди із серцево-судинними захворюваннями, зокрема з гіпертонічною хворобою, мають можливість отримати ліки в аптеках безкоштовно або з частковою доплатою. Препарати видають за рецептами сімейних лікарів у рамках урядової програми «Доступні ліки».

Одним з найефективніших кроків контролю гіпертонічної хвороби є правильне вимірювання артеріального тиску!

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com