В

а

ж

л

и

в

о

 
 

1111  В середу 8 травня представники міської влади особисто висловили щирі привітання ветеранам війни, які перебувають на лікуванні в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Побажали їм здоров’я, миру, спокою та злагоди в родині та країні. З кожним поспілкувались, приділили особисту увагу, дізнались про нагальні потреби пацієнтів.

  З квітами та подарунками до закладу завітали  міський голова Сєнкевич О.Ф та депутат обласної ради Надія Іванова, керівник міської організації ветеранів Віталій Ященко, голова Громадської організації «Миколаївська організація інвалідів війни» Любов Бушина, директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, начальник управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шамрай.

Фото1 Фото2 Фото3

  Начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай відзначила, що завжди мала особливе ставлення до ветеранів.

  -  Мій дід загинув на фронті у квітні 1945 року, всього лише 19 днів не дожив до Перемоги. Тому для мене це особливий день, відтак і особливе ставлення до цієї категорії пацієнтів. Медичне обслуговування ветеранів – на постійному контролі, щокварталу на колегії управління охорони здоров’я ми відслідковуємо, як отримують медичну допомогу наші городяни, - розповіла Ірина Шамрай. – Ці героїчні люди заслуговують на щоденне «ексклюзивне» ставлення, а не лише напередодні свят.

  Управління охорони здоров’я ММР постійно перевіряє стаціонарні заклади міста щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти для ветеранів війни. На 1 ліжко/день передбачено на медикаменти 65 грн., на харчування - 55 грн. Керівник галузі відзначила, що протягом першого кварталу 2019 року ці норми вже перевиконані. Витрати на медикаменти склали 76,67 грн., на харчування – 59,96 грн.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com