В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  21-22 червня 2018р в рамках реалізації проекту "Chellenge TB", що фінансується міжнародним Агентством розвитку США (USAID) та впроваджується в Україні міжнародною організацією PATH, медичні працівники міської лікарні №5 на чолі з заст. головного лікаря з ЕТН та поліклінічної роботи Довбнею В.Г. прийняли участь у робочому візиті лікарів загальної практики сімейної медицини, районних фтизіатрів Львівської області до Миколаївської області.

Chellenge4

  Під час візиту фахівці відвідали протитуберкульозний кабінет поліклініки міської лікарні №5 та амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Пересадівка комунальної установи «Вітовський РМЦ ПМСД».

Chellenge3 Chellenge2

  Лікар фтизіатр міської лікарні №5 Піхтерева Л.О. ознайомила з особливостями організаційної роботи фтизіатра, поділилася досвідом щодо організації пацієнт-орієнтованих моделей амбулаторного лікування хворих на туберкульоз в міській та сільській місцевості, були обговорені алгоритми передачі хворих для продовження лікування зі стаціонару на амбулаторний етап; маршрут пацієнта та механізм передачі ліків в заклади первинної ланки; організація соціально-психологічного супроводу хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі, особливо хіміорезистентний туберкульоз; співпрацю із соціальною службою, НУО для запобігання відривів від лікування та підвищення ефективності лікування; особливості організації забезпечення щоденного контрольованого ДОТ-лікування хворих Корабельного району м. Миколаєва та в сільській місцевості; організації клінічного моніторингу хворого та відстеження загострення туберкульозу, виявлення побічних реакцій на протитуберкульозні препарати на амбулаторному етапі лікування; активний пошук пацієнтів, які відірвались від лікування та спостереження контактів.

Chellenge1

  В ході спілкування обмінялись досвідом напрацювань з організації діагностики та лікування туберкульозу в обох регіонах.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com