В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kir1

    Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що кількість випадків захворювання на кір у місті Миколаєві продовжує зростати. Станом на 27.04.2018 року зареєстровано 219 хворих на кір, з яких 72 хворих – діти до 18 років, 147 хворих – доросле населення.

    Серед 72 дітей захворівших на кір – 9 дітей у віці до 1 року, всі вони мали контакт з хворими на кір у сімейному вогнищі та не були щеплені проти кору згідно віку. Лише 18% захворівших на кір дітей у місті щеплені проти кору двократно, 38% - щеплені однократно, 44% - не мають жодного щеплення (причинами стали відмови батьків від проведення щеплень проти кору).

    Із числа 147 хворих у віці старше 18 років, лише 9% отримали вакцинацію та ревакцинацію у дитячому віці.

Серед всіх захворівших на кір у місті Миколаєві 12% - 27 чоловік складають медичні працівники закладів охорони здоров’я міста та області, які мали контакт з хворими на кір.

Враховуючи несприятливу епідемічну ситуацію по кору у місті Миколаєві, управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради звертається до всіх медичних працівників та батьків дітей міста з проханням відповідально віднестися до того, що питання вакцинації дітей проти кору на сьогоднішній день в місті стало нагально важливим. В закладах охорони здоров’я міста станом на 27.04.2018 року наявні 3570 доз вакцини КПК «Пріорікс» для профілактики кору, паротиту та краснухи дітям у віці 1 року та 6 років, а також для дітей які щеплюються з порушенням календарю.

З метою недопущення розповсюдження спалаху, необхідно максимально щеплювати дитяче населення проти кору, обмежити відвідування місць масового скупчення населення в період підвищення захворюваності. Заклади охорони здоров’я міста забезпечені вакциною КПК в достатній кількості.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради попереджає!
Лише щеплення дає надію батькам лишатися їхнім дітям здоровими!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com