В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Ter1      Негаразди з погодою, весна десь забарилася і як промінчики весняного сонця – результати щорічної міської програми «Городянин року» за 2017рік в Миколаєві . Ми раді здобуткам найкращих людей нашого міста, які своєю працею прославляють його. Але сама особлива для нас, такого невеличкого колективу МІАЦМС – це традиційна номінація «Наука» та її переможець – Матвій Терещук.

 

Ter2     Це вирощена та виплекана сім’ями поважних наших співробітниць Терещук Л.І. та Лагодної Л.В. «надзвичайна» дитина. І не дивно, що саме в таких людей – добропорядних, відповідальних, сумлінних, професіональних, люблячих, завжди готових прийти на допомогу виріс такий переможець Всеукраїнської олімпіади з історії та Президентський стипендіат, професійний суддя з баскетболу, а для нас – добродушний, простий хлопчик, гордість за якого переповнює не тільки родину, а наш колектив.

 

      Бажаємо Матвію отримати ще багато достойних нагород, ще не раз прославити наше місто і державу, втілити всі свої мрії та сподівання своїх близьких.

Колектив КУ ММР «Міський інформаційно – аналітичний
центр медичної статистики»

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com