В

а

ж

л

и

в

о

 
 

CPMSD5migeja

      28.11.17р. в с. Мигія Первомайського району відбулася конференція за участю головних лікарів ЦПМСД м. Миколаєва, щодо результатів пілотного проекту «Сталість ВІЛ послуг» у м. Первомайську та Первомайського району м. Миколаєва.
На конференції був представлений досвід та результати реалізації пілоту «Сталість ВІЛ послуг» щодо побудови стійкої моделі надання послуг у сфері ВІЛ.
      На конференції були підведені підсумки реалізації завдань пілоту, запропоновані подальші кроки щодо забезпечення життєздатності результатів пілоту після його завершення.

      Незважаючи на те, що місто не ввійшло в пілотний проект, питання лікувальними закладами первинного рівня проведена велика робота з питань сталості ВІЛ послуг.
      Функціонують кабінети «Довіра», де проходять ДО - та ПІСЛЯ - тестове консультування, проводяться обстеження на ВІЛ швидкими тест-смужками.
      Функціонує сайт ЗПТ в КЗ ММР «ЦПМСД №4» за адресою вул. Адміральська, 6.
З 1 грудня сайт ЗПТ буде функціонувати і в КЗ ММР «ЦПМСД №6». Готується перехід децентралізації в лікуванні хворих АРВ-терапією.
      Хворі на ВІЛ-інфекцію зможуть отримувати лікування АРВ препаратами у сімейного лікаря, що дають змогу максимально наблизити ВІЛ послуги до населення.

Головний лікар Юрчук М.М.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com