В

а

ж

л

и

в

о

 
 

privivka-ot-grippa

        В Україні розпочався і триває сезон захворюваності на грип. І хоча активність грипу залишається низькою (у жодній з областей епідемічний поріг захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання (ГРЗ)не перевищений), саме час подбати про захист.

       Особливо важливими профілактичні щеплення для людей із групи ризику – дітей, вагітних та породілль, осіб, старших 65 років, осіб з ослабленим імунітетом, онкологічними, хронічними та неврологічними (хвороби головного та спинного мозку, церебральний параліч, епілепсія, інсульт, розумова відсталість) захворюваннями, ожирінням, а також медичних працівників. Для цих людей грип становить особливу загрозу.

       Щеплення проти грипу не входять до національного календаря щеплень, а відтак, ці вакцини не закуповуються за кошти державного бюджету. Вони, згідно з чинним законодавством, можуть купуватися за кошти місцевих бюджетів чи інших джерел, наприклад кошти підприємств, профспілкових організацій та навіть за власні кошти громадян.

       Лікувальні заклади міста Миколаєва дотрималися рекомендацій МОЗ України та подбали про закупівлю вакцин для профілактичних щеплень медпрацівників і активно проводять щеплення персоналу.

       Всі бажаючі можуть самостійно придбати вакцину і зробити щеплення в центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

       Нагадаємо, що найефективнішим способом профілактики грипує вакцинація.

       Щеплення рекомендують робити впродовж всього сезону грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів. За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно змінюється штамовий склад вакцин. Це забезпечує максимальний захист від вірусів, циркуляція яких очікується саме цього сезону.

       Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких заздалегідь.

       Управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com