В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      У понеділок, 26 червня, заступник міського голови Євген Шевченко разом з начальником управління охорони здоров'я міста Іриною Шамрай проінспектували виконання робіт з реконструкції в мікрорайоні Ракетна Роща.
Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради.
Як повідомили в мерії, на початку червня стартувала реконструкція приміщення під розміщення сімейної амбулаторії №1 ЦПМСД №5 (вулиця Привольная, 41/1, 41/3). 

im1 im2 im3

      «Проект перехідний, реконструкція буде завершена в 2018 році. Загальне фінансування складає понад 8 мільйонів гривень. На поточний рік з міського бюджету вже виділено кошти в розмірі 5 мільйонів 100 тисяч гривень. Після реконструкції площа амбулаторії істотно збільшиться, планується закупівля нового обладнання та меблів, створення комфортних умов для пацієнтів», - повідомляє прес-служба мерії.
За інформацією прес-служби, згідно з проектом, підрядник ТОВ «Ніколаевгорстрой» виконає заміну покрівлі, зміцнить фундамент, утеплити фасад, замінить системи опалення і водопостачання, встановить енергозберігаючі вікна та новий паркан, упорядкує територію.

img4

im5 im6 im6

      Як відзначили в прес-службі, віце-мер Євген Шевченко звернув особливу увагу на створення в медустанові необхідних умов доступності для людей з інвалідністю.
«Доступність об'єктів соціальної та медичної інфраструктури - це пріоритетне завдання, яке ставить міська влада.

      Ми проконтролюємо, щоб все було виконано в стовідсотковому обсязі. У двоповерховій будівлі працюватиме ліфт, відповідно до новими будівельними нормами обладнають санвузли, побудують пандус », - наводить прес-служба слова заступника міського голови.

im1 im2 im3

      Завідувач амбулаторії Володимир Царлов, загальний стаж роботи якого в медицині становить 56 років, розповів, що лікувальний заклад обслуговує жителів мікрорайон Ракетна Роща з 2002 року, при цьому охоплює близько 12 тисяч дорослих і дітей.
      «Для жителів мікрорайону дуже зручно, що амбулаторія розташована в безпосередній близькості до них. У нас 6 ліжок денного стаціонару, а протягом року лікування проходять близько півтори тисячі осіб. Амбулаторія повністю укомплектована кадрами, а поки йдуть ремонтні роботи, лікарі прийматимуть пацієнтів у приміщенні міської поліклініки №4 на вулиці Адміральській, 68. Там виділили кілька кабінетів, є все обладнання. Ні медперсонал, ні миколаївці незручностей не відчують », - наводить прес-служба слова Володимира Царлова.
      Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що в Миколаєві відкрили сімейну амбулаторію для мешканців ПТЗ.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com