В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  Вітаємо Шамрай Ірину Валентинівну з отриманням Почесної грамоти міського голови за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значні досягнення у службовій діяльності, вагомий особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності територіальної громади м. Миколаєва та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Всі  медпрацівники міста бажають Ірині Валентинівні  нових досягнень, успіхів та міцного здоров’я.

inter1121

Станом на 06.12.2019 вже 331 314 - мешканців міста Миколаєва визначилися зі своїм вибором.

  В місті в центрах первинної медико-санітарної допомоги продовжується робота по реалізації права городян на вільний вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Активно укладаються декларації з обраними лікарями.

 

bestMedic

  Вітаємо керівника ЦПМСД №7 Олену Власову з перемогою на проекті «Кращі медики України» за версією Likar.іnfo в номінації «Організатори» та зичимо міцного здоров’я, нових трудових здобутків, розуміння та підтримку колективу.

Фото2 Фото1

Сердечно вітаємо вас з професійним святом –
Днем працівників статистики!

  За роки незалежності України державна статистика зазнала суттєвих змін, головним результатом яких є зростання її ролі в економіці та суспільстві. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення. Саме тому подальший розвиток країни без належної роботи органів статистики забезпечити неможливо.
   Переконані, що ви й надалі об’єктивно відображатимете реальний стан речей. Нехай запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.
   Бажаємо вам усього найкращого в усіх добрих починаннях в ім'я розквіту України, її народу. Зичимо плідної роботи, творчих успіхів, щастя, благополуччя та міцного здоров’я вам і вашим сім'ям.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради,
КЗ ММР «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики»

Шановану кількома поколіннями батьків та маленьких пацієнтів Людину,
практикуючого лікаря-педіатра ЦПМСД № 1

birthDay222.jpg

Барановську Маргариту Григорівну
вітаємо з 85 – річчям!

  Відданість професії, чуйність, доброта, щирість, теплота та уважність до кожного пацієнта, ясність розуму та думок, сучасні підходи до лікування, мудрість вражають всіх колег та кожного, хто знає цю ЛЮДИНУ.
  Батьки 900 дітей уклали декларації з Маргаритою Григорівною на надання первинної медичної допомоги.
  Бажаємо міцного здоров’я, щастя, багато веселих усмішок маленьких пацієнтів та вдячності їх батьків!

Колективи Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради
та Міського інформаційно–аналітичного центру медичної статистики

child1 З 22.11.2019 по 29.11.2019 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 72 малюки, з них 33 хлопчика та 39 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

З 15.11.2019 по 21.11.2019 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 65 малюків, з них 34 хлопчика та 31 дівчинка.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

CPMSD2 child  Щорічно 20 листопада світова спільнота відзначає Всесвітній день дитини. Саме в цей день 1989 року була прийнята резолюція 44/25 Генеральної асамблеї ООН Конвенції про права дитини, яка передбачає право кожної дитини зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Ця конвенція є основним міжнародним документом із захисту прав дітей.

  Характерно, що саме 20 листопада відзначають своє професійне свято Міжнародний «День педіатра» і дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я наших дітей.

  Вітаємо всіх, хто своєю працею і наполегливістю рятує дитячі життя, лікує від різних хвороб, навчає батьків азам догляду за дітьми та щоденно радіє їх добрій посмішці.

Добра, професіоналізму, нових здобутків Вам колеги! Шани та поваги від пацієнтів!
Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

  19 листопада 2019 року о 12:00 в пологовий будинок №2 м. Миколаєва бригадою Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф доставлена вагітна віком 38 років на 39 тижні вагітності в тяжкому стані, без свідомості, з вираженим загрудинним болем. Медикоментозна знеболююча терапія була неефективною.

  Хвора терміново проконсультована головним міським експертом по кардіології Фенінець С.Й. та головним міським експертом по неврології Курляк О.А., терміново проведені всі необхідні обстеження та запідозрено діагноз аневризми аорти.

  Вже о 13:00 адміністрацією закладу з метою уточнення діагнозу було організовано переведення хворої до обласної клінічної лікарні, де діагноз було підтверджено проведенням УЗД та комп’ютерною томографією.

vil1

21 листопада в 13-00

в Централізованій бактеріологічній багатопрофільній лабораторії Міської лікарні №1

для медичних працівників закладів охорони здоров’я,
які здійснюють забір та посів матеріалу відбудеться

заняття-інструктаж:
"Правила відбору, оформлення та доставки матеріалу на дифтерію"

тел. для довідок 24-91-28.

child6 З 08.11.2019 по 15.11.2019 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 74 малюки, з них 32 хлопчика та 42 дівчинки.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

 

Фото1 Фото1 Фото1

  Враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні з приводу захворюваності на дифтерію КНП ММР «ЦПМСД №5» проводить активні заходи щодо вакцинації населення вакциною АДП-м для попередження захворюваності на дифтерію та правець.

  На цей час нашим Центром проведена вакцинація працівників Миколаївської Державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби, КНП «Миколаївський обласний центр поліативної допомоги та інтегрованих послуг» Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної психіатричної лікарні, Миколаївського обласного наркологічного диспансеру.

Запрошуємо населення своєчасно пройти вакцинацію проти дифтерії та правця та зберегти своє здоров’я.

pb3 2

  У пацієнтки П., 29 років, виявлено 7 міоматозних вузлів на УЗД. Вагітностей не було.
  Виконано органозберігаючу операцію- консервативну міомектомію. Всі сім вузлів
успішно видалені. Розмір найбільшого вузла 9•6,5 см, найменшого - 1•1 см.

  Після консервативної міомектомії ймовірність настання вагітності до 73% !

flue  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що в місті з 01.10 2019 по 08.11.2019 звернулось за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я 221 пацієнт з тонзилітом, в тому числі 111 дітей.

  Дифтерія може розпочатися, як банальний тонзиліт.

  Убережіть себе та своїх близьких від небезпечної хвороби та її важких наслідків, зробивши щеплення всім членам родини, які його не мають. Вакцина безкоштовна та доступна, є в наявності в усіх центрах первинної медико-санітарної допомоги міста в достатній кількості. Зверніться до обраного лікаря, з яким ви уклали декларацію.

bsmp17snow_500r.jpg  Тиждень тому в КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» було виконане унікальне оперативне втручання на хребті.

  Пацієнт потрапив до нейрохірургічного відділення закладу після декількох втручань, останнє з яких було виконане за кошти державного бюджету за кордоном в столиці Туреччини Стамбулі. Вартість такого собі «медичного туризму» склала - 50 тис. доларів США. Лікування передбачало фіксацію хребта за допомогою металевих титанових імплантів та короткостроковий реабілітаційний післяопераційний період, який треба було пройти в клініці. Але з об’єктивних та суб’єктивних причин пацієнт був оперований двічі в зв’язку з незадовільним результатом першого втручання. Після повторного втручання через деякий час з’явилися ускладнення септичного плану та ознаки пошкодження структур спинномозкового каналу.

child6 З 25.10.2019 по 01.11.2019 року, в пологових будинках м. Миколаєва народився 75 малюків, з них 29 хлопчиків та 46 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

З 18.10.2018 по 25.10.2018, в пологових будинках м. Миколаєва народилось народилось  68 малюків, з них 34 хлопчиків та 34 дівчинки.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

З 04.10.2019 по 10.10.2019 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 89 малюків, з них 39 хлопчик та 50 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

CalenVacz

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com