В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Гончарова 3  Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжує успіх, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення.
  Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень.


Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

З 11.09.2020р по 18.09.2020р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 90 малюків, з них 42 хлопчика та 48 дівчат.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

День хірурга на сайт

Лікарям, що працюють в цій сфері медицини, під силу зробити часом неможливе. Хірурги стоять на сторожі людського життя і у цьому щоденному служінні вони часто не мають відпочинку. 

В цей день ми вітаємо хірургів з професійним святом та бажаємо здоров’я, позитивних емоцій, вдалих операцій та вдячних пацієнтів!

Управління охорони здоров’я 

Миколаївської міської ради

inter1

Станом на 18.09.2020 вже 365 014 - мешканців міста Миколаєва визначилися зі своїм вибором

  В місті в центрах первинної медико-санітарної допомоги продовжується робота по реалізації права городян на вільний вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Активно укладаються декларації з обраними лікарями.

 

child3 З 04.09.2020 р по 11.09.2020р, в пологових будинках м. Миколаєва народився 100 малюків, з них 53 хлопчика та 47 дівчат.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

jointMl3 2

В цьому випадку пацієнтами стали жінки 48 років, 67 років та 68 років.
Тотальне ендопротезування - це метод хірургічного лікування відновної терапії, який усуває біль, кульгавість, відновлює функцію в кульшовому суглобі, опороспроможність нижньої кінцівки та покращує якість життя пацієнта.
Зазначимо що встановлено вже 7 суглобів з 66 комплектів штучних суглобів придбаних за кошти міського бюджету, по ініціативі міського голови, управління охорони здоров’я, на підставі великої черги пацієнтів, які потребують ендопротезування.

З 27.08.2020р по 04.09.2020р, в пологових будинках м. Миколаєва народився 81 малюк, з них 41 хлопчик та 40 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

Начальник управління охорони здоров'я Ірина Шамрай розповіла про ситуацію з COVID-19 у Миколаєві станом на 4 вересня, надала рекомендації пов`язані з початком начального року, звернулась до депутатів із проханням прийти на сесію міськради і проголосувати за рішення, які стосуються кожного жителя Миколаєва: перерозподіл коштів на засоби індивідуального захисту для медиків та медикаменти, необхідні для лікування хворих на COVID-19 та відкриття окремої ПЛР-лаблораторії на базі Міської лікарні №1, що дозволить значно збільшити кількість ПЛР-досліджень..

Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

З 20.08.2020р по 27.08.2020р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 86 малюків, з них 47 хлопчиків та 39 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

jointMl3

  26.08.2020 у КНП ММР "Міська лікарня 3" провели тотальное ендопротезування кульшового суглобу з безцементною фіксацією.

  В цьому випадку, бюджетний суглоб було встановлено чоловіку 69 років, діагноз: лівосторонній коксартроз ІV стадії, асептичний некроз голівки стегнової кістки з кістозною перебудовою даху вертлюжної западини, з вираженим больовим синдромом.

Шановні співвітчизники! Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

24 серпня, це визначна дата, яка навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Від усієї душі зичимо вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Управління охорони здоров`я Миколаївської міської ради

День незал 2020

child2 З 14.08.2020 р по 20.08.2020 р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 102 малюків, з них 51 хлопчик та 51 дівчинка.
Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

 

ml4_badge.jpg

Організовуючи роботу над комунікацією з громадськістю, КНП ММР "Міська лікарня 4" орієнтується на новітні технології та сучасні канали зв'язку! Для задоволення інформаційних потреб пацієнтів нещодавно було створено чат-бот Міської лікарні 4📲

Це віртуальний помічник, який з радістю пояснить як записатися на прийом до лікаря та дістатися до лікарні, розповість про колектив та відділення, допоможе залишити відгук або пропозицію, або зв'язатися з адміністрацією - поступово він наповниться ще новішими функціями☝️

Спілкуватись із ботом легко, зручно та швидко! Щоб почати розмову, у пошуковому віконці Telegram потрібно знайти @ml_4_bot

Будь у тренді, користуйся сучасними технологіями

  20 серпня 2020 року відзначає свій 70-річний ювілей керівник
КНП ММР «Міська лікарня №3» Чеботарьов Олександр Петрович.

chebIMG 4109

  Понад 30 років поєднують його з колективом Міської лікарні №3. З 1989 року він пройшов шлях від завідуючого відділенням до керівника закладу, який очолює вже більше 20 років.

  Це блискучий фахівець, що поєднує організаційну роботу з хірургічною спеціальністю: володіє багатьма видами хірургічних втручань, працює в ендохірургічному відділенні хірургічного центру, продовжує удосконалювати свої теоретичні знання та практичні навички.

  Як керівник він принциповий, дуже вимогливий, як до себе так і до підлеглих. За час його роботи керівником закладу в Міській лікарні № 3 проліковано майже 320 000 пацієнтів та виконано більше 145 000 оперативних втручань.

  За високий професіоналізм та значний особистий внесок в розвиток охорони здоров’я Чеботарьов Олександр Петрович відзначений: медаллю «За трудову відзнаку», почесним званням «Заслужений лікар України», званням «Почесний громадянин міста Миколаєва», почесною відзнакою «За заслуги перед містом Миколаїв», численними почесними грамотами КМУ, МОЗ України, УОЗ ОДА, УОЗ ММР.

Має ювіляр і надзвичайну відзнаку - «Орден святого рівноапостольного князя Володимира» Української Православної Церкви.

За довгі роки роботи Олександр Петрович користується великим авторитетом серед медичних працівників та громади міста Миколаєва.

Вітаємо Олександра Петровича, висловлюємо свою шану та повагу, зичимо міцного здоров’я, успіхів та нових здобутків.

22  14.08.2020 в КНП ММР «МЛШМД» бригадою лікарів травматологів вищої кваліфікаційної категорії на чолі з завідуючим відділення травматології, після проведеного консиліуму від 12.08.2020 року, за участю лікарів відділення та медичного директора КНП, проведене друге оперативне втручання з встановлення штучного тазо-стегнового суглобубезцементної фіксації,  який був закуплений за кошти міського бюджету, по ініціативі міського голови, управління охорони здоров’я, на підставі  великої черзі пацієнтів які потребують ендопротезування. 

vic-mdl2-1.jpgСьогодні, 17 серпня, вранці   у Міській дитячій лікарні № 2 залишили дитину у «Віконці життя».

Залишеною дитиною виявився хлопчик.

Дитина була добре вбрана, чиста, гарна, доглянута. Також з немовлям у «Вікні життя» залишили пакунок з речами та записочка в якій була зазначена дата  народження дитини – 12.08.2020.

Наразі дитина оглянута медиками її життю нічого не загрожує.

Залишаючи дитину у «Віконці життя» їй надається шанс на життя!

Нагадуємо, що в усіх пологових будинках міста, міській дитячій лікарні № 2 та міській лікарні № 5 функціонують «Віконця життя», для анонімного прийому дітей, батьки яких не планують залишити їх в родині.

З 07.08.2020 по 14.08.2020 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 88 малюків, з них 46 хлопчиків та 42 дівчинки.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

 

lshmd.jpg12.08.2020 в КНП ММР «МЛШМД» за невідкладними показаннями бригадою лікарів-травматологів проведена  перша операція по встановленню штучного тазостегнового суглобу.

   Це один із 66 суглобів, які закуплено за бюджетні кошти в рамках ініційованої міським головою  Миколаєва та управлінням охорони здоров’я Миколаївської міської ради міської програми по ендопротезуванню.

   Першою пацієнткою, якій проведено ендопротезування, рішенням комісії закладу стала  жінка пенсійного віку, що отримала травму, прооперована в ургентному порядку. В разі відсутності можливості отримати  ендопротезування вона була б вимушеною отримувати амбулаторне лікування, яке передбачало 6 місяців ліжкового режиму та інвалідизацію з неможливістю нормально пересуватися.

          В даний час хвора переведена в загальну палату, почуває себе задовільно.
          Радіємо успіху колег!
          Бажаємо нових досягнень та звершень!

 

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

child1 З 31.07.2020 по 07.08.2020 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 94 малюка, з них 52 хлопчика та 42 дівчінки.
Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com