В

а

ж

л

и

в

о

 
 
DSC 0328Сьогодні, 19.01.2020,  відбулась презентація медичного оснащення для офтальмологічного кабінету поліклінічного відділення №4 Міської дитячої лікарні №2, по вул. Садова, 30. За участю: народного депутату України Пасічного О.С., заступника міського голови Петрова А.Л., начальника управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., голови Миколаївської районної ради Коверзнєвої Г.В., депутату Миколаївської міської ради Кузьміної О.Г.
Оснащення закуплене за допомогою народного депутата України Пасічного О.С.
Це обладнання значно розширяє спектр послуг та можливостей для пацієнтів та лікарів.
Висловлюємо слова подяки Пасічному Олександру Станіславовичу за розуміння проблем галузі охорони здоров'я та допомогу у їх вирішенні.
 

ДР Іщенка

Generic1

Увага! Конкурс на посаду директора  КНП ММР "Міська лікарня №3"

Посилання на оголошення

КНП ММР «Міська лікарня № 1» отримала нагороду - Національний дипломом «Краще підприємство України» в галузі "Медицина"! А її керівника, Марію Грачову, відзначено орденом “Лідер України” за досягнення лідерських позицій в управлінні підприємством та вагомий внесок у суспільно-економічний розвиток України! Нагороди від імені Міжнародного громадського об’єднання "Асамблея ділових кіл України" вручила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

изображение viber 2020 12 09 11 41 33изображение viber 2020 12 09 11 41 58

Фото2 Фото4

У суботу, 05 грудня, т.в.о. голови Національної служби здоров’я України Андрій Віленський, директор Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов в рамках робочої поїздки по Миколаївській області відвідали три заклади м. Миколаєва, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19, разом з міським головою Олександром Сенкевичем.

У Міській лікарні № 5 зустрілись з  представниками ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» та оглянули   корпус інфекційно-боксованого відділення модульного госпіталю, побудованого відповідно до сучасних стандартів «з нуля» за кошти ТОВ «Миколаївський глиноземний завод».

В листопаді відзначали свої знаменні дати керівники

КНП ММР «ЦПМСД № 1» Пліткіна Ірина Миколаївна та КНП ММР «ЦПМСД № 6»  Ганусовська Тетяна Михайлівна.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради вітає іменинників та бажає міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Ганусовская8f3c15ba74fc5f57ba7fd6bb70abf9e18f3c15ba74fc5f57ba7fd6bb70abf9e1Пліткіна

7076   20 жовтня — Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. Однак хворіють на рак грудей не лише жінки, а й чоловіки. За даними Національного канцер-реєстру, минулого року діагноз «рак молочної залози» почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків. Померли минулого року через рак грудей 5 823 людини (5 774 жінки та 49 чоловіків). Це означає, що кожного тижня близько 110 українців помирає від раку молочної залози.

tert ml1
  В ангіо-неврологічному відділенні КНП ММР "Міська лікарня 1", Україна, Миколаїв проводиться не лише рання реабілітація пацієнтів, а ще й навчання родичів по відновленню навиків самообслуговування, реабілітації, догляду, адже за хворими на інсульт завжди доглядають рідні, дуже важливо щоб вони правильно володіли навичками догляду, гігієни, харчування, рухової активізації хворих.
  В тому числі для цих цілей у відділенні встановлено LED панель, на якій протягом дня транслюються навчальні медіа фільми з реабілітації та догляду за хворими, що перенесли інсульт (https://www.youtube.com/watch?v=4Cg7rlfV2VQ).
insult копия insult2 копия
  14 вересня КНП ММР "Міська лікарня 1", Україна, Миколаїв вдруге проведено успішно тромболітичну терапію, хворій яка була доставлена в тяжкому стані з ознаками ішемічного інсульту в межах «терапевтичного вікна».
  Хвора О., 77 років доставлена до ангіо-неврологічного відділення Міській лікарні №1 бригадою швидкої медичної допомоги зі скаргами на слабкість в лівих кінцівках та порушення вимови, які з’явилися 1 годину тому.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com