В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Щороку в останній тиждень квітня проводиться Всесвітній Тиждень імунізації з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). За даними ВООЗ імунізація дозволяє запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті від дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту ,краснухи, гепатиту В та гемофільної інфекції. В цьому році тиждень імунізації проводиться під девізом «Запобігти. Захистити. Прищепити». Цей тиждень відзначається для сприяння імунізації, яка є життєво необхідною для профілактики інфекційних захворювань та захисту життя, а також покликає привернути увагу громадськості до імунізації, як одного з головних заходів, що дозволяє уберегти людство від інфекційних захворювань. В Україні є достатня кількість вакцин проти 10 захворювань за Календарем щеплень щоб створити стійкий колективний імунітет проти цих захворювань.

           Під час пандемії COVID – 19, слід підтримувати рутинну імунізацію для запобігання поширенню вакциноконтрольованих захворювань.

Нагадуємо‌ ‌про‌ ‌важливість‌ ‌вчасно‌ ‌ зробити‌ ‌щеплення!

         Запрошуємо мешканців міста м. Миколаєва  звернутись до свого сімейного лікар для проведення необхідних щеплень!

З 16.04.2021р по 23.04.2021р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось _64_ малюка:_32_ хлопчика та _32_ дівчинки.

Управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

Сьогодні, 19.04.2021, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реформування галузі охорони здоров’я, вирішення питань щодо запобігання поширенню пандемії COVID-19 та надання кваліфікованої медичної допомоги населенню міста мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вручив Ірині Шамрай Почесну відзнаку Миколаївського міського голови “За заслуги перед містом Миколаїв».
Ірина Шамрай була призначена на посаду начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради в 2017 році за результатами відкритого конкурсу. Загалом стаж роботи в галузі охорони здоров’я налічує 27 років. Має вищі категорії за спеціальностями “Організація та управління охороною здоров’я” і “Педіатрія”. В 2013 році Ірині Валентинівні присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук.
Почесні грамоти Миколаївського міського голови отримали керівник КНП ММР «Міська лікарня № 4» Дергунова Лариса Юріївна та завідувача відділу медичної статистики Гунченко Василь Кузьмич за високий професіоналізм та особистий внесок у надання медичної допомоги населенню міста Миколаєва.
Щиро вітаємо з відзнаками! Бажаємо невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та нових звершень !
 
175831270 929816784496131 2175861724796943177 n

З 09.04.2021р по 16.04.2021р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось _67_ малюків:_30_ хлопчиків та _37_ дівчат.

Управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

Сьогодні, 15.04.2021, голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Заяць Євгенія Миколаївна вручила начальнику управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірині Шамрай почесний знак Федерації професійних спілок України «За розвиток соціального партнерства».

sha1

Голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Заяць Євгенія Миколаївна вручила керівнику КНП ММР "Міська лікарня №4", Дергуновії Ларисі Юріївні, почесний знак Федерації професійних спілок України.

Вітаємо Ларису Юріївну з почесною нагородою! Бажаємо невичерпної енергії, сил та наснаги, нових професійних досягнень, плідної праці та нових звершень!

photo 2021 04 15 12 19 56

✅Гіпоглікемія – це патологічний стан, пов’язаний з аномально низьким рівнем глюкози в крові. З нападами гіпоглікемії можуть зіткнутися люди, які страждають на цукровий діабет, тяжкі захворювання печінки і підшлункової залози, неполадками в роботі травного тракту, порушеннями функцій ендокринних залоз. 

☝️У групі ризику також перебувають особи, які занадто активно використовують низьковуглеводні дієти. Гіпоглікемічні стани можуть мати безповоротні та непередбачувані наслідки для здоров'я. Рідко, хто може передбачити виникнення гіпоглікемії, але ж саме невідкладна допомога дозволяє повернути хворого до тями і врятувати йому життя. Про те, як розпізнати гіпоглікемічний стан та як правильно надати першу допомогу розповідає лікар-ендокринолог КНПММР "Міська лікарня №4" Гарбузов Сергій Михайлович.

5 причин пройти швидкий тест на ВІЛ-інфекцію сьогодні:

✅ Ви маєте причини для занепокоєння. У вас був незахищений секс (вагінальний, анальний або оральний) з партнером, який не знає про власний ВІЛ-статус; Ви не впевнені в ретельності обробки інструментів у косметологічному чи тату-салоні; Вам переливали кров і т.д.

✅ Подбати про здоров'я коханої людини, з якою ви плануєте створити сім'ю. У цьому випадку перевірити треба обох, щоб була взаємна впевненість у здоров'ї партнера. Виявлення ВІЛ-інфекції у одного або обох зовсім не означає кінець відносин, хоча і таке трапляється. Просто така ситуація вимагає дотримання певних правил спільного життя.

✅ Подбати про здоров’я майбутньої дитини. Коли плануєте народження дитини, треба бути впевненими, що не передасте їй вірус, який з перших днів значно ускладнить життя малюка. Вірус передається від інфікованої матері як в період вагітності, так і під час пологів або під час грудного вигодовування

✅ Спокій. Той, хто пройшов тест, може бути й далі впевненим, що зі здоров’ям все добре, звільнитися від страхів, позбутися негативних думок і переживань. Або ж вчасно почати курс лікування.

✅ Це швидко, просто і безкоштовно. Тест не вимагає попередніх приготувань, займає 15 хвилин та оперативно опрацьовується. Тестування на ВІЛ є конфіденційним.

🏥Де можна пройти тестування?

В КНПММР «Міська лікарня №4» функціонує кабінет «Довіра» (вул. Адмірала Макарова, поліклініка, 1 поверх, ☎️тел. (0512)36-29-01), в якому можна безкоштовно, конфіденційно та швидко пройти тестування на ВІЛ.

Перед тестуванням Ви зможете поставити питання та отримати інформацію про ВІЛ-інфекцію,шляхи її передачі, оцінити з фахівцем свій ризик інфікування ВІЛ та розглянути можливості його зниження.

В кабінеті «Довіра» проводять видачу препаратів для антиретровірусної терапії ВІЛ-позитивним пацієнтам. Отже, якщо Вам вже відомий Ваш ВІЛ-позитивний статус, Ви можете звернутись до наших фахівців аби отримувати АРТ-терапію саме у нашому закладі.

Пам’ятайте: вірус небезпечний доти, поки він не виявлений. Тестування є ознакою вашої поваги до себе і тих, хто Вам не байдужий☝

spid

З 02.04.2021р по 09.04.2021р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось _75_ малюків:_34_ хлопчика та _41_ дівчинка.

Управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

Шановна Ірино Валентинівно! 💐💐💐 Прийміть щирі й сердечні вітання з Днем народження! Впевнені, що притаманне Вам високе почуття відповідальності за доручену справу разом з досвідом і невичерпною енергією будуть і надалі служити Вам вірними помічниками у Вашій відповідальній праці. Хочеться побажати Вам жіночого щастя, любові й підтримки з боку близьких людей. Залишайтеся такою ж стійкою леді, якій будь-яка негода не перешкода. Нехай квіти, увага і посмішки, які Вам дарують у цей день, не закінчуються ніколи! Щастя Вам, міцного здоров’я та чудового настрою!

SHA

В місті в центрах первинної медико-санітарної допомоги продовжується робота по реалізації права городян на вільний вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Активно укладаються декларації з обраними лікарями.

Станом на 02.04.2021 вже 358 088 - мешканців міста Миколаєва визначилися зі своїм вибором.

 

З 26.03.2021р по 02.04.2021р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 73 малюка: 34 хлопчика та 39 дівчат.

Управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

1
 
Сьогодні, 31.03.2021, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу новопризначену директорку комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок №1" Дар’ю Геннадіївну Герман.
Дар’я Герман - лікар першої категорії, кандидат медичних наук. Фахівець з 12-річним стажем. У пологовому будинку №1 працює з 2009 року. Упродовж останніх трьох місяців виконувала обов’язки директора.
Важливе завдання для керівника - вивести роботу та потенціал закладу на новий якісний рівень, - зауважив мер Миколаєва. - Пологовий будинок №1 - на передовій боротьби з коронавірусом, тож бажаю всім вам стійкості, згуртованості, сил та міцного здоров’я.

Подяки від пацієнтів медичному персоналу КНП ММР "Міська лікарня № 5" за їх професіоналізм, щире та чуйне ставлення до кожного пацієнта, за повсякденний важкий труд.

З 19.03.2021р по 26.03.2021р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 73 малюка:32 хлопчика та 41 дівчинка.

Управління охорони здоров’я

Миколаївської міської ради

В місті в центрах первинної медико-санітарної допомоги продовжується робота по реалізації права городян на вільний вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Активно укладаються декларації з обраними лікарями.

Станом на 26.03.2021 вже 356 404- мешканців міста Миколаєва визначилися зі своїм вибором.

В місті  в  центрах  первинної  медико-санітарної  допомоги  продовжується  робота  по  реалізації  права  городян  на  вільний  вибір  лікаря,  який  надає  первинну  медичну  допомогу.  Активно  укладаються  декларації  з  обраними  лікарями.

Станом на 19.03.2021 вже 357 076 - мешканців міста Миколаєва  визначилися зі своїм вибором.

Інформація про діяльність Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центру №2", що опікується правами дітей з особливо освітніми потребами (ООП) від 2 до 18 років, здобуттям ними дошкільної та загально-середньої освіти, шляхом надання психологічно-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

З 12.03.2021р по 19.03.2021р, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 93 малюка:55 хлопчиків та 38 дівчат.

 

Управління охорони здоров’я

Миколаївської міської ради

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com