В

а

ж

л

и

в

о

 
 

{slider=Доступ до публічної інформації}

Надання публічної інформації Управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 1. ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону
 2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
 3. підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту:
 • письмово: Управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради, вул. Велика Морська, 56 м. Миколаїв, 54030
 • консультації з питань доступу до публічної інформації: тел. 37-03-01, 37-32-28
 • Інформаційний запит можна надіслати на електронну пошту gorzdrav@uoz-mk.org.ua

{slider=Порядок складення та подання запитів}

Запити на інформацію до УОЗ Миколаївської міської радимають відповідати таким вимогам:

 1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або по телефону.
 2. Запит на інформацію подається у довільній формі.
 3. Запит на інформацію повинен містити:
 4. прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);
 5. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
 6. підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
 7. Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яка надається в приймальні громадян або яка розміщується на офіційному веб-сайті управління.
 8. Запит на інформацію може бути подано особисто до управління в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.
 9. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.
 10. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює співробітник приймальні громадян управління із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та надає копію запиту особі, яка його подала.
 11. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа управління із зазначенням дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

 

{slider=Порядок оскарження}

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

{slider=Законодавство про Доступ до публічної інформації}

 • Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»;
 • Указ Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»;
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»;
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»;
 • Наказ Міністерства юстиції України від 26.05.2011 № 1434/5 «Про затвердження форм для подання запиту на отримання публічної інформації»;
 • Наказ Міністерства юстиції України від 08.06.2011 № 1521/5 «Про затвердження Порядку складення та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство юстиції України»;
 • Наказ Міністерства юстиції України від 08.06.2011 № 1522/5 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Міністерстві юстиції»;
 • Наказ Міністерства юстиції України від 08.06.2011 № 1536/5 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію у Міністерстві юстиції України»;
 • Наказ Міністерства юстиції України від 08.06.2011 № 1537/5 «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Міністерстві юстиції України».
 • Наказ Міністерства юстиції від 4 жовтня 2011 року № 3116/5 «Про затвердження Переліку видів публічної інформації, розпорядником якої є Міністерство юстиції України»
 • Наказ Міністерства юстиції від 30 листопада 2011 року № 3430/5 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Міністерство юстиції України, та Порядку відшкодування цих витрат»

{slider=Форми для подання письмового запиту на отримання публічної інформації}

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від фізичної особи в письмовому вигляді (завантажити)

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від юридичної особи в письмовому вигляді (завантажити)

{slider=Звіти}

Звіти про доступ до публічної інформації

{/sliders}

 

Додати питання

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com