В

а

ж

л

и

в

о

 
 
21.04.21, Ольга Виноградова позаштатний радник міського голови з питань вирішення проблем людей з особливими потребами та її чоловік отримали щеплення на дому, яке провела мобільна бригада КНП ММР ЦПМСД 3.
Згідно Дорожньої карти, затвердженої наказом МОЗ України від 09.02.2021 № 213 маломобільні групи населення та особи, які за ними доглядають, підлягають вакцинації проти короновірусної хвороби на ІІ етапі вакцинальної кампанії вакцини КОРОНОВАК (виробництва Китай).
13.04.2021 року Миколаївська область отримала 8400 доз вакцини КОРОНОВАК (Китай), якою будуть проводяться щеплення маломобільним групам населення, особам які за ними доглядають та педагогам, які братимуть участь у ЗНО.
Станом на 21.04.21 року по місту Миколаєву вакциною КОРОНОВАК щеплено 175 осіб, (76 - маломобільні групи населення, 99 - працівники освіти, які прийматимуть участь у ЗНО).
Для отримання щеплення вакциною КОРОНОВАК необхідно звернутись до сімейного лікаря, з яким укладена декларація, для планування часу та дати в яку буде проведена вакцинація мобільною бригадою ЦПМСД, після оформлення «Інформованої згоди» на вакцинацію.
У разі виникнення додаткових запитань рекомендуємо звертатись до спеціаліста управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шевченко Олени Сергіївни за телефоном 37-31-07.
 
vakc
174405345 927760814701728 2658177198219214933 n
Електронна версія збірника 👉 http://bit.ly/100answers_vaccov
Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, у яких доступною мовою розповідається про:
🔹 як працюють різні типи вакцин;
🔹 як вимірюють їхню ефективність і перевіряють безпечність;
🔹 як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад, з онкохворобами);
🔹 кому не можна робити щеплення;
🔹 які є реакції на вакцини;
🔹 як поводити себе після щеплення тощо.
Невдовзі з’являться і паперові екземпляри, які отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України.
👉Миколаїв готовий приймати вакцину виробництва Pfizer/BioNTech, що сьогодні прибула до України в рамках механізму COVAX🧫 — ініціативи світової солідарності щодо забезпечення глобального доступу до вакцин від COVID-19.
Про це повідомила в прямому ефірі 4 каналу Ірина Шамрай, начальниця управління охорони здоров’я міської ради.
За словами пані Ірини, отримаємо приблизно 1600 доз вакцини Pfizer/BioNTech. При цьому разом з препаратом надійде все необхідне устаткування для його зберігання та використання.

Розпочався другий етап вакцинації. На Миколаївщині вже працюють 12 стаціонарних пунктів – там лікарі та медичні сестри пройшли навчання з проведення щеплення.
Загалом в рамках другого етапу на Миколаївщині мають запрацювати 108 стаціонарних пунктів вакцинації. Станом на 24 березня триває навчання медиків, тому в роботі 12 з них.

КНП ММР "ЦПМСД №3" розпочав вакцинацію медичних працівників проти Covid 19, вакциною Covishield виробництва Індії. Всі почуваються добре.
Вакцинація — найбезпечніший спосіб боротьби з пандемією
Бажаємо всім здоров'я!
4.1  4.2

КНП ММР "Міська лікарня №5" повідомляє, що в закладі проводиться кампанія щеплення медичних працівників від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Станом на 16.03.2021р. щеплено 50 осіб.

Колектив КНП ММР "ЦПМСД №1"приєднався до проведення імунізації проти Covid-19 вакциною Covieshield.Одними із перших працівників центру вакцинувалися директор Пліткіна І.М та головна медична сестра Кульбачна І.М, які своїм прикладом закликають медичних працівників та населення міста до безоплатної вакцинації проти Covid-19.

3.1vac

11 березня МОЗ внесло зміни до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19, які дозволяють із початку кампанії використовувати можливі залишки вакцин для щеплення.
Першочергово рекомендується вакцинувати пріоритетні групи ризику з наступного етапу:
  • Всіх медичних працівників;
  • Людей віком від 80 років;
  • Соціальних працівників та інші працівників соціальної сфери.

У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп із другого етапу для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів:

  • Ветеранів АТО/ООС;
  • Народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;
  • Видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.
159510047 2699080830216628 3960237037947123397 o

Колектив КНП ММР "Центр соціально значущих хвороб" розпочав роботу по проведенню щеплень проти Covid 19 ,вакциною Covishield виробництва Індії.Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу ,та захиститись від інфікування чи важкого перебігу хвороби.
Хочемо сказати слова вдячності за фахову роботу та професіоналізм щеплювальній бригаді КНПММР ЦПМСД 3 в складі лікаря Тихонюк Леонід Олександрович,медичної сестри інфекційного кабінету Майстренко Ганна Володимирівна,та медичної сестри Набок Ірина Віталіївна.В числі тих хто вакцинувались першими були представники адміністрації директор центру Динник Т.Д.,медичний директор Бережник М.М.,юристконсульт Данилків Ю.Л., бухгалтер Кияшко Г.В. лікарі центру МарковаЛ.Ф., Тонченко Є.І. та інші бажаючі.
2.1vac

148526358 887126025431874 306025253885614124 o
 
МОЗ України створено інформаційний портал з питань вакцинації від COVID-19, де громадяни, які хочуть вакцинуватися чи підпадає під хвилю вакцинації, міг отримати всю інформацію в зручному режимі.
 
 

12 березня мер, а також його заступники - Віталій Луков, Анатолій Петров; представники управління охорони здоров’я міськради - Ірина Шамрай, Віктор Фаюк; директор комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов; керівник ТРК «НІС-ТВ» Віталій Мехеда отримали щеплення.

Вакцинацію виконали залишковими дозами препарату AstraZeneca (Covishield), що розроблений Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca. Перед процедурою посадовці заповнили анкету, підписали згоду та пройшли загальний огляд — вимірювання температури, за необхідності — тиску.
Як повідомляють в управлінні охорони здоров’я, на сьогодні дві міські мобільні бригади вакцинували 440 осіб. Нагадаємо, першочергово щеплення отримали медпрацівники, які беруть безпосередню участь у протидії пандемії COVID-19.
Міський голова Олександр Сєнкевич без вагань погодився на вакцинацію та закликав до цього усіх містян.

Думаю, мій приклад допоможе іншим зважитися на цей крок, адже це питання нашого здоров’я та безпеки. Сподіваюся, вакцинація сприятиме якомога швидшому поверненню громадян до нормального, звичного життя, — сказав міський голова.

 
1

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com