В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Пацієнтам


моз 212217.09.2020 був підписаний наказ МОЗ щодо оновлення стандартів надання медичної допомоги при COVID-19.
Документ, зокрема, передбачає зміни порядку госпіталізації та ПЛР-тестування. Вони враховують рекомендації ВООЗ, міжнародний та вітчизняний досвід.
Згідно з оновленими стандартами надання медичної допомоги:
📌 особа, яка перебувала 14 днів на самоізоляції та немає жодного симптому COVID-19, не повинна робити ПЛР-тестування. Це стосується як дорослих, так і дітей.
📌 Пацієнти, які йдуть на планову госпіталізацію, також не повинні робити ПЛР-тести, за винятком, якщо у них наявні ознаки гострого респіраторного захворювання.
📌 ПЛР-тестування має проводитись виключно людям, які мають симптоми коронавірусної хвороби і які звертаються до сімейного лікаря. За рішенням лікаря, до пацієнта буде відправлена мобільна бригада для проведення дослідження методом ПЛР.
https://moz.gov.ua/…/nakaz-moz-ukraini-vid-17092020--2122pr…

В країні встановлені чіткі правила та обмеження для кожного міста чи району залежно від встановленого на їх території рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нагадаємо основні з них:

  За відсутності сімейного лікаря слід звернутися до регіональної чи національної гарячої лінії COVID-19. За номером гарячої лінії пацієнтові підкажуть, як діяти далі. За необхідності викличуть мобільну бригаду для проведення тестування на коронавірусну хворобу. Номер вашої гарячої лінії - на сайті Міністерства охорони здоров’я або на сайті covid19.gov.ua.

  Хто має право на безоплатний тест на COVID-19. Роз'яснення від Тетяни Бойко, директорки департаменту комунікацій НСЗУ.

  В Україні не передбачене масове безоплатне тестування на COVID-19, державним коштом тест роблять лише певним категоріям людей та у визначених випадках.

1

Коронавірус передається переважно краплинним
та контактним шляхом

bann comin

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com