В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Оперативний моніторинг

УОЗ ММР висловлює вдячність керівникам КНП ММР «ЦПМСД№1, №2, №3, №4, №5, №6, №7» та працівникам лабораторій на базі КНП ММР «МЛ №1» та КНП ММР «МЛ №5» за чітку організацію проведення обстеження на COVID-19 особового складу підрозділів територіальної оборони Миколаївської області, які залучені до проведення навчальних зборів у період з 19 09. по 26.09.2020 року.

Фото1 Фото2

В умовах боротьби з пандемією коронавірусу лікарні міста продовжують приймати хворих з іншими діагнозами та надають пацієнтам ургентну допомогу. У звичайному режимі працює і ангіоневрологічне відділення на базі Міської лікарні № 1.

 

  Вже понад два тижні Міська лікарня № 1 приймає хворих на коронавірус. Госпітальну базу тут розгорнули 10 серпня. За цей час інфекційні відділення закладу прийняли 157 хворих. Наразі в лікарні 67 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, ще у 27 – підозра на коронавірус.

Начальник управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай проінформувала про нинішню ситуацію з коронавірусною інфекцією COVID-19 у Миколаєві

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uBmpLOk-5Hrqrpf34Macz2mWtVYJ-dT5cq7YzmMyPto/edit#gid=0

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com